+ Lisa oma töö      

Koduleht teeb ettevõtte kliendile leitavaks: Keevitus Plus OÜ kogemus

22. veebruar 2023 Hange.ee
Tagasi
Keevitus Plus OÜ, keevitustööd, metallitööd, koduleht, Hange.ee koduleht, kodulehe täisteenus, täislahendus

Ettevõtte kasvu ja edu saavutamiseks on internetis leitavus tänapäeval üks võtmefaktoritest, juhul kui soovitakse edu saavutada konkurentsitihedas turukeskkonnas. Kui sinu ettevõtte teenust vajav klient sind ei leia, siis ta valib lihtsalt kellegi teise. Selge on see, et vajaliku info otsimine on tänapäeval ülekaalukalt internetti kolinud. Seetõttu on väga oluline ennast kliendi jaoks leitavaks teha ja luua oma ettevõttele korralik kodulehekülg. 

Kodulehe valmistamiseks on mitmeid võimalusi ja tänapäeval tegutseb selles valdkonnas arvestatav hulk teenusepakkujaid. Ehitusmaastikul tegutsevale ettevõttele on parim lahendus tellida kodulehe täisteenus. See aitab tagada kvaliteetse ja kogu vajaliku informatsiooni hõlmava kodulehe ning mis kõige tähtsam, tellija ei pea edaspidi muretsema selle haldamise pärast.

Just sellist lahendust pakub Hange.ee/kodulehed täisteenus. Teenus sobib hästi ehitusettevõtetele kuna Hange.ee on spetsialiseerunud just sellele valdkonnale, tundes läbi ja lõhki ehitusmaastiku eripärasid. Järgnevalt jagab oma kodulehe tellimise kogemust Keevitus Plus OÜ tegevjuht Toomas Tamp.

Mis ettevõte on Keevitus Plus OÜ?

Keevitus Plus OÜ on ettevõte, mis teostab erinevaid metalli- ja keevitustöid ja peamiselt iseloomustab nende teenuseid universaalsus. Kuue tegutsemisaasta jooksul on ehitatud metallist pea kõike mida ühes elamus võib vaja minna ning hätta ei jääda ka auto keretööde teostamisega.

Ettevõtte osavate meistrite käte all valmivad trepid, aiaväravad, käsipuud, grillahjud ja palju muud. Kui on idee, siis aitab ettevõtte spetsialist vajadusel kaasa mõelda kuidas seda teostada. Seejuures pakub ettevõte valmislahendust. Kui klient soovib, et tellitav toode oleks pulbervärvitud, siis ta saab selle pulbervärvituna. 

Ettevõtte eeliseks teiste turul tegutsevate firmade ees peab Toomas paindlikkust, mis tuleneb asjaolust, et tegemist on väikeettevõttega. Suured firmad ei soovi tihti väiksemahulisi töid ette võtta, kuid Keevitus Plus OÜ ei saada ühtegi klienti ukse pealt tagasi ja ka kõik eriprojektid võetakse vastu. Kuna tellimustööd valmistatakse paksemast rauast on ettevõttel eelis ka kaubandusvõrgust soetatavate valmislahenduste ees. Nimelt on sellised metalltooted tugevamad ja kestavad seeläbi kauem. 

Kuna ettevõtte missioon on leida uusi ja põnevaid väljakutseid, siis endale piire ei seata ning kliendi soovitu ehitatakse valmis. Nimelt leiab Tamp, et iga uus projekt annab arenguvõimaluse ja arenema peab, kuna ainult nii saab olla ettevõte jätkusuutlik.

Keevitus Plus OÜ, keevitustööd, metallitööd, koduleht, Hange.ee koduleht, kodulehe täisteenus, täislahendus
Keevitus Plus OÜ on spetsialiseerunud metalli- ja keevitustööde valdkonda kuuluvate lahenduste leidmisele

Millal hakkasite kasutama Hange.ee kodulehe lahendust?

Koduleht sai tehtud eelmise aasta sügisel, vastab Tamp. Seega on tegemist veel üsna värske teemaga.

Keevitus Plus OÜ eesmärk on tegelikult turul rohkem silma paista, et tööd ära ei kaoks. Koduleht on hea lahendus, mis aitab kliendil ettevõtte üles leida.

Ettevõte on aga tegutsenud mõnda aega, seega kas ja kuidas ennast varasemalt turundasite?

“Kui ma enda ettevõtte tegin hakkasin ka kohe sellele reklaami tegema. Ma ei näinud muud varianti, et turul läbi lüüa”, vastab Tamp resoluutselt. Kohe firma loomise alguspäevil liitus ettevõte Hange.ee firmade andmebaasi teenusega ja sai loodud ka Facebooki lehekülg. Nende kaudu on aastate jooksul tulnud ka hästi palju kliente.

Miks sündis otsus ettevõttele lisaks ka koduleht teha?

“Ma arvan, et ega küll küllale liiga ei tee”, leiab Tamp ja lisab, et Keevitus Plus OÜ eesmärk on tegelikult turul rohkem silma paista, et tööd ära ei kaoks. Koduleht on hea lahendus, mis aitab kliendil ettevõtte üles leida.

Igal ettevõttel peaks olema koduleht. Ilma selleta ei ole sa mitte keegi siin turul. Sind ei leita. Ma ei saa aru kuidas ettevõtted ilma koduleheta üldse tegutsevad?

Kas olete viimasel ajal siis tajunud muutust klientide käitumises?

“On nii”, kõlab kiire ja selge vastus. “Aru on saada, et ehitusmaastikul on midagi nihkes. Päringuid on palju. Samas teed hinnapakkumise lõbusalt ära ja sellele järgneb vaikus”, selgitab Tamp olukorda.

Kas koduleht aitab selles olukorras ettevõtet?

“Ma usun küll. See aitab rohkematel klientidel minu ettevõtte üles leida”, vastab Tamp. 

Kuidas nägi välja kodulehe loomise protsess?

“Kõik oli väga lihtne. Hange.ee tegi kodulehe vastavalt minu soovile valmis. Andsin natuke näpunäiteid, misjärel täpsustati üle, et kas kõik sobib ja kui oli olemas minu kinnitus, et kõik hästi, siis valmis ta saigi” kirjeldab Tamp protsessi. Kodulehe valmistamise töö oli väga kiire, võttes aega vaid paar päeva, probleeme ei tekkinud ja kõik läks väga ladusalt.

Kas olete valminud kodulehega rahul?

“Jäin rahule”, vastab Tamp. “Mulle meeldib, et see on kliendile lihtne. Asja ei ole mõtet liiga keeruliseks ajada. Piisab sellest, et kõik väga tähtsad asjad, nagu pildid ja kontaktid on esile toodud.” 

Kas olete iseteeninduskeskkonda ka kasutanud?

“Ei ole veel jõudnud, sest tööd on lihtsalt nii palju”, räägib Tamp. “Kolm korda olen sisse loginud ja tundub lihtne. Tuleb vaid kerida lehel pisut alla ja saad seal lisada pilte ja tegevusvaldkondasid. Hetkel olen suhelnud vastavalt vajadusele kliendihalduriga. Alles eile ta mulle helistas.” Tamp lisab lõpetuseks miskit, mis iseloomustab ilmselt paljusid ehitusettevõtteid: “Ega see kodulehega tegelemine mulle ju otseselt midagi sisse ei too, see mis sisse toob, on töö tegemine.”

Mulle meeldib, et see on kliendile lihtne. Asja ei ole mõtet liiga keeruliseks ajada. Piisab sellest, et kõik väga tähtsad asjad, nagu pildid ja kontaktid on esile toodud.

Kas igal ettevõttel peaks olema koduleht?

“Igal ettevõttel peaks olema koduleht. Ilma selleta ei ole sa mitte keegi siin turul. Sind ei leita. Ma ei saa aru kuidas ettevõtted ilma koduleheta üldse tegutsevad”, kõlab lõpetuseks Tambi väga kindel vastus.

Hange.ee kodulehe täislahendus sisaldab kõike, mida on vaja ühe veebilehe toimimiseks 

Terviklahendus sisaldab kodulehe valmistamist, domeeni registreerimist, serverimajutust ja personaalset kliendihaldurit, kes aitab veebilehele luua ladusa sisu ja on alati kättesaadav. Lisaks saate kiiresti muuta kodulehe sisu, hinnakirju, pildimaterjali jms läbi mugava iseteeninduskeskkonna. See ei nõua eelnevaid teadmisi ja võtab ettevõtjalt ära vajaduse tegeleda kodulehe haldusega.

Võta meiega ühendust, räägime lähemalt ja valmistame Sinu ettevõttele kodulehe ilma keeruliste otsuste ja pika aruteluta.

Vaata lähemalt: Hange.ee/kodulehed

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge