Hange.ee/kodulehed

Kõige muretum kodulehe lahendus -
kõik ühest kohast

Kujunduste näidised

"Koidula"

Telli

"Aovalgus"

Telli

"Tempo"

Telli

"Lennukas"

Telli

"Videvik"

Telli

"Põhjala"

Telli

"Maru"

Telli

"Metsakohin"

Telli

"Velvet"

Telli

"Aurora"

Telli

"Karula"

Telli
Lae rohkem

Hange.ee kodulehe eelised

Tasuta kodulehe valmistamine

Kodulehe tegemine maksab tuhandeid eurosid - Hange.ee valmistab Sinu ettevõttele kodulehe tasuta ja kõigest paari päevaga. Me ei eelda, et kodulehe tellija on IT-alal pädev või mõistab keerulist terminoloogiat. Oleme loonud kodulehe lahenduse, mis väärtustab Sinu aega. Valime Sinu ettevõttele parima kujunduse lähtuvalt ettevõtte eripäradest. Aitame koostada informatiivse ja ladusa sisu ning anname asjalikke ja kasulikke näpunäiteid. Toome välja Sinu ettevõtte tugevused. Kodulehe iga element on teadlikult disainitud ja läbimõeldud. Terviklik stiili ja kodulehe loogiline ülesehitus tagavad kasutusmugavuse ja hoiavad koos asjakohase sisuga klienti ettevõtte kodulehel.

Personaalne kliendihaldur

Võid olla kindel, et sinu ettevõtte isiklik kliendihaldur aitab leida parima lahenduse ja on kiiresti kättesaadav nii telefoni kui e-maili teel. Kõik kodulehe uuendused, täiendused ja vajadusel sisulised muudatused teostatakse esmajärjekorras. Lisaks saate kiiresti muuta kodulehe sisu- ja pildimaterjali läbi mugava iseteeninduskeskkonna.

Domeen ja virtuaalserver - kõik ühest kohast

Registreerime Sinu ettevõttele uue domeeni. Avame Sulle virtuaalserveri (mahuga 5GB). Loome Sulle kodulehe ja võimaldame ligipääsu iseteenindusele. Lisaks oleme igati abiks kodulehe sisu haldamisel ehk loome kõik võimalused enda ettevõtte internetis nähtavaks tegemiseks.

Otsingumootoritele leitav (SEO)

Puudub vajadus leida eraldiseisvaid teenusepakkujaid oma ettevõtte kodulehte optimeerima või haldama. Otsingumootoritele optimeeritud koduleht on hästi leitav ja toob Sinu ettevõtte kodulehele rohkem külastajaid ja potentsiaalseid kliente.

Eestikeelne iseteenindus

Lihtsasti mõistetavas iseteeninduskeskkonnas on Sul võimalik muuta kodulehe sisu, lisada teostatud töödest piltide ja töökuulutusi, muuta hinnakirja, aktiveerida hinnanguid jne. Lisaks saate mugavalt ülevaate ettevõtte kodulehe statistikast. Kogu ettevõtte kodulehe haldus ühes keskkonnas.
Võtmed kätte kodulehe täisteenus!
Kõik vajalik Sinu kodulehe toimimiseks - domeen, virtuaalserver, sisuhaldustarkvara, hooldus- ja haldusteenus ning personaalne kliendihaldur.
Kõik ühest kohast!

Küsimused ja vastused

Kui kiiresti te mulle kodulehe valmistate?

Kui kõik vajalikud andmed on olemas suudame kodulehe luua 1-2 tööpäevaga.

Kuidas saada abi kui soovin kodulehel teha muudatusi?

Meie haldur on kättesaadav nii e-maili kui ka telefoni teel ja teeb soovitud muudatused esimesel võimalusel. Lisaks saate kiiresti ja lihtsalt muuta tekste, pilte, hinnakirja, töökuulutusi jne Hange.ee iseteeninduskeskkonnas.

Mida sisaldab kodulehe täisteenus?

Aitame luua Sinu ettevõttele hästi läbimõeldud disainiga kodulehe. Haldame ja muudame vastavalt soovidel kodulehel olevat sisu, pildimaterjali ja hinnanguid. Aitame registreerida või ka vajadusel domeeni üle tuua ja tagada kodulehele majutusteenuse ja seda täiendavate lisatasudeta.

Kas teenus sisaldab ka ülevaadet külastajate statistikast?

Jah, sellega saate tutvuda Hange.ee iseteeninduskeskkonnas.

Kas ma saan ka ise oma ettevõtte kodulehte hallata?

Mugavas iseteeninduskeskkonnas saate alati muuta ja uuendada oma kodulehe sisu, kontakte, hinnanguid ja pildimaterjali. Samuti on vajadusel abiks personaalne kliendihaldur.

Kas ma saan oma olemasoleva domeeni oma uuele Hange.ee kodulehele üle tuua?

Jah, piisab DNS kirjete muutmisest. Täpsustav tehniline informatsioon antakse igale kliendile personaalselt.

Kas Hange.ee koduleht on mobiilisõbralik?

Jah, Hange.ee koduleht kohandub erinevate nuti- ja mobiilsete seadmetega. Võttes arvesse, et mobiililiikluse osakaal on ületanud juba 50% määra peab veebisait olema erinevates seadmetes võimalikult kasutajasõbralik.