Hange.ee/firmade-andmebaas

Kindel töö ja maksevõimelised kliendid -
liitu Hange.ee firmade andmebaasiga

Räägime lähemalt

või

võta kohe ühendust
+372 5667 4390 / teenused@hange.ee

Miks Hange.ee firmade andmebaas?

#1 Ehitusspetsiifiline keskkond

Hange.ee keskkonda külastavad kindla ehitussooviga isikud, korteriühistud, omavalitsused või koostööpartnereid otsivad ehitusfirmad. Hange.ee firmade andmebaasis tehakse igapäevaselt tuhandeid otsinguid ja ühes kuus külastab keskkonda üle 60 000 unikaalse külastaja. Ehitussooviga töö tellija leiab ehitaja vaid mõne märksõna abil ja saab ettevõtteid filtreerida vastavalt maakonnale.

Ehitussooviga kliendi, esmane valik

Hange.ee firmade andmebaas on suurepärane reklaamikanal igale ehitusettevõttele, kes soovib rohkem tööd ja maksevõimelisi kliente. Tegeleme aktiivselt turundusega ja panustame reklaamidesse kanalites mis on olulised, teeme seda teie eest. Kõik meie turundustegevused mõjutavad otseselt ja positiivselt Hange.ee ehituskeskkonda profiili loonud ettevõtteid. Hange.ee toob ehitajat otsivad kliendi ehitusettevõteteni.

Personaalne kliendihaldur

Sinu personaalne kliendihaldur annab endast kõik, et ettevõte oleks Hange.ee firmade andmebaasis väga hästi esindatud ja leitav. Tagame täieliku profiili hooldusteenuse terve kliendiks olemise perioodi vältel. Ettevõttega seotud märksõnad, kontaktid ja pildimaterjal on alati uuendatud vastavalt Sinu soovidele. Võta vaid ühendust oma kliendihalduriga ja ajakohastame ettevõtte profiili esmajärjekorras.

Loome ja haldame Sinu ettevõttele profiili

Reeglina piisab Hange.ee firmade andmebaasi ettevõtte profiili loomiseks vaid ühest telefonikõnest ja valminud profiil on andmebaasis leitav kõigest paari päevaga. Aastaringne profiili hooldus ei tekita lisakulusid. Kui soovite muuta oma ettevõtte profiilil olevaid andmeid, siis piisab telefonikõnest või e-mailist ja muudatus saab tehtud esimesel võimalusel.

Otsingumootoritele optimeeritud profiil (SEO)

Sinu ettevõte peab olema internetis leitav! 99% otsingumootori kasutajatest ei liigu esimeselt tulemuste leheküljelt edasi. Hange.ee firmade andmebaas on otsingumootorites esindatud alati väga tugeval positsioonil ja toob tulemused, kõikidele klientidele. Olles Hange.ee firmade andmebaasis saad olla kindel, et Sinu ettevõte profiilini ei jõuta ainult firma nime järgi vaid ka valdkonna järgi.

Kindel hind

Ole töö tellijatele leitav ja hoia oma ettevõtte reklaami- ja turunduskulud kontrolli all. Hange.ee firmade andmebaasi profiili loomine ja hooldused on tagatud kindla aastase tasuga ilma lisanduvate kulutusteta. Oma ettevõtte profiili saate uuendada igal ajal, võttes selleks ühendust oma isikliku kliendihalduriga.
Hind
alates
€ / aastas
460

Reklaamikanalite
võrdlus

  • Ehitusspetsiifiline keskkond
  • Personaalne kliendihaldur
  • Profiili loomine
  • Uuendamine ja hooldus
  • Minimaalne ajakulu
  • Kindel hind (mitte klikipõhine)
  • Kõik hinnas täislahendus

Hange.ee / firmade-andmebaas

Tavapärased
kuulutus-
keskkonnad

Otsimootori ja
sotsiaalmeedia
reklaam

Küsimused ja vastused

Kui palju potentsiaalseid töö teostajaid otsivaid kliente Hange.ee ehituskeskkonda külastab?

Hange.ee ehituskeskkonnas tehakse ühes kuus üle poole miljoni päringu. Hange.ee keskkonnas käib inimene, kes hakkab ehitama ja kellel on kindel plaan leida ehitus-või remonditööle ehitusettevõte. Arvestades Eesti elanike ja keskkonnas tehtavate päringute arvu on Hange.ee konkurentsitult tugevaim ehituskeskkond Eestis.

Kui palju on firmade andmebaasis eri valdkondade ehitusettevõtteid?

Hange.ee ehituskeskkonnas on teenusepakkujaid igas valdkonnas, seejuures sõltub teostajate arv olulisele määral valdkonna spetsiifikast. Eestis lisandub igal aastal ca 3500 uut ehitusettevõtet ja seda väga erinevates valdkondades. Selge on see, et on tegevusalasid kus teenusepakkujaid on rohkem ja valdkondi, kus spetsialiste vähem - näiteks tuukritööd või kaevude puurimine. Hange.ee peegeldab otseselt ehitusturul valitsevat olukorda.

Kuidas töö tellijad leiavad Hange.ee's minu ettevõtte profiili?

Selleks sisestab töö tellija Hange.ee firmade andmebaasi Sinu ettevõtte nime, soovitud tööd kirjeldava märksõna või tegevusvaldkonna. Näiteks sisestab töö tellija valdkonna plaatimistööd, misjärel avaneb nimekiri ettevõtetest, kes antud valdkonnas töid teostavad. Ettevõtted paistavad välja oma kontaktandmetega, teostatud töödega ja keskkonnas saadud hinnangutega. Ehk kõige olulisema infoga, mida on töö tellijal vaja teada.

Mida minu ettevõte peab tegema, et oleksin Hange.ee firmade andmebaasis leitav?

Piisab vaid ühest kõnest kliendikonsultandile ja ülejäänu teeme meie.

Miks kasutajad otsivad töö teostajat Hange.ee'st?

Hange.ee firmade andmebaasis on võimalik vaid paari hiireklikiga leida kümneid kui mitte sadu kvaliteetseid ehitusettevõtteid, sest Hange.ee on ehitusspetsiifiline keskkond. Firmade andmebaasis on ettevõtete profiillid tänu kindlale struktuurile kasutajale kergesti hoomatavad ja vajalikud kontaktid kiiresti leitavad.

Kas firmade andmebaas eeldab hangetele pakkumiste tegemist?

Hange.ee firmade andmebaasi teenus ei eelda hangetel osalemist, need on kaks eraldiseisvat teenust. Siiski soovitame olla aktiivne ja kasutada kõiki Hange.ee teenuseid, et panna ehituskeskkond enda ettevõtte jaoks maksimaalselt tööle ning saada veelgi enam kasu.

Kui mul on tellimuste järjekord ees, kas ma peaksin olema Hange.ee firmade andmebaasis leitav?

Ettevõtetel ongi tellimuste järjekorrad, vahel isegi mitmeid kuid või aastaid. Ettevõte peab hoidma end nähtavana ka siis kui läheb hästi.

Kas minu ettevõttel peab olema koduleht firmade andmebaasi kasutamiseks?

Lühike vastus on: Ei pea. Kogu olulise info firmade andmebaasi jaoks saame ka ilma koduleheta. Me teame, et kodulehe tegemine on keeruline - seepärast tegime ka selle Sulle lihtsaks! Uuri lisaks: Hange.ee/kodulehed