+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Ehitusprojektid" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Hange on lõppenud!

Võitjaks osutus kasutaja ID 42152

Korteri plaani muutmine

ID 134507

303 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 30.04.2026
  • check Võitja valik kuni
    30.04.2026
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: N, 30. aprill, 2026
Maakond: Pärnumaa
Linn: Pärnu
Tööde lõpp: Kokkuleppel
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Tere! Tegu on 5. Korruse paneelmaja korteriga, mis on hüpoteegiga tagatud. Oleks soov eemaldada pildil olev mittekandev sein ruumide 509 ning 507 vahel. Samuti oleks tahe asendada ruumis 509 aknaava uksega(mis on ruumis 507) ning radiaatori asukohta kas muuta või asendada radiaatoriga, mis on ruumis 506.
Eesmärgiks on ehitusteatise esitamine ning kinnitamine ehitusregistris.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID98543

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 1

Ettevõte Summa Käibemaks Lisatud Vestlus
Kasutaja ikoon ID42152
Pakkuja profiil Väike nool paremale
350€ Ei ole KMKR Ei ole KMKR 30.04.2026 Vestlus (2)

Pakkumise kirjeldus:

Ehitusprojekt eluruumi ümberehitamiseks eelprojekti staadiumis (arh-eh osa)
Pakkumsihind sisaldab:
Seletuskiri
Asendiskeem
Korruse plaan
Avatäidete joonised
Jm vajalikud asjakohased jonnised

Kooskõlastused ehitusteatise registreerimiseks
Ehitusteatise esitamine KOV
Ehitusteatise registreerimine KOV

Riigilõivuvaba

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: Hange.ee assistent i 30.04.2026 11:35
1. Kas olemas on hoone algsed projektid või konstruktiivsed joonised, et kinnitada seina mittekandev iseloom?
2. Kas korteriühistult on saadud põhimõtteline nõusolek seina eemaldamiseks ja aknaava muutmiseks ukseavaks?
3. Milline on küttesüsteemi tüüp (nt keskküte püstikutega) ning kas radiaatori ümbertõstmine eeldab püstiku ümbertegemist või ainult korterisisest torustiku muutmist?
4. Kas uue ukseava jaoks on soov tavapärane rõduuks/terrassiuks ning kas on erinõudeid soojapidavusele või lävepakule?
5. Kas töö käigus on vaja teostada ka viimistlustööd (põrand, lagi, seinad) täies mahus või ainult avatäidete ja lammutuse ulatuses?

Korraldaja vastus: 30.04.2026 12:02

1. Linnavalitsuselt sain vastuseks, et neil puuduvad ehitusprojektid, kus on näidatud kandekonstruktsioonid. Seina mittekandev iseloom tulenes seina paksuse omadustest.
2. Korteriühistu nõusolekut saan küsida, kui on ette näidata vastav projekt.
3. Tegemist on keskküttega korteriga. Tegemist on püstiku lõpuga. Radiaatori ümbertõstmine eeldaks ainult korterisisest torustiku muutmist.
4. Soov oleks tavapärase rõduukse vastu. Lodža on suletud ning erinõudeid soojustaluvusele pole.
5. Töö on ainult tehnilist loa jaoks.

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Ehitusprojektid" on 6 aktiivset tööd

no-img Pilt puudub

Ehitusinsener tase 7 vastutav allikiri

Asukoht: Pärnumaa, Pärnu
Aega jäänud: 18h 42 min
Tehtud pakkumisi: 2

Korteri elektri projekt

Asukoht: Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud: 2p 18h
Tehtud pakkumisi: 2

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.