+ Lisa oma töö      

Wall&Floor OÜ värskelt loodud koduleht tõi kiiresti kliente ja praktikakoha päringuid

21. november 2022 Hange.ee
Tagasi
kodulehed, ehitusettevõtte koduleht, Wall&Floor OÜ, ehitusfirma koduleht,  kodulehtede valmistamine

Ettevõtte koduleht on tänapäeval elementaarne osa ühe toimiva ehitusfirma kuvandis. See aitab potentsiaalsel kliendil teha valiku suure hulga erinevate ettevõtete seast. Seega on äärmiselt oluline, et kodulehel kuvatav info oleks informatiivne ja ajakohane ning kogu selle väljanägemine peegeldaks ettevõtte olemust parimast vaatenurgast.

Kui sul just ei ole üleliia palju aega ja sa ei oma ka suurepäraseid IT-alaseid teadmisi on ise kodulehe loomine üsnagi ebapraktiline. Selleks tasub palgata oma tööd tundvad spetsialistid, kes suudavad luua hästi toimiva kodulehe. Kokku hoitud aeg ja energia kasuta ära oma uue kodulehe vahendusel leitud ehitusobjektidel. 

Hange.ee pakub kodulehe täisteenust ja seejuures omatakse just ehitusettevõtetele loodavate kodulehelahenduste osas hulgaliselt kogemusi. Lisaks sellele, et Hange.ee meeskond valmistab oma klientidel kodulehe ei jäeta neid hätta ka lehe haldamisel. Valides Hange.ee kodulehe täisteenuse tegeleb sinu kodulehe haldamisega spetsialistidest koosnev meeskond ja ise seega millegi pärast muretsema ei pea.

Selleks, et saada parem ülevaade Hange.ee kodulehe lahendusest ja saada aimu, kuidas selle loomine võib mõjutada ühte alustavat ettevõtet, rääkisime Wall&Floor OÜ tegevjuhi Olmer Eluga.

Mis ettevõte on Wall&Floor OÜ?

Wall&Floor OÜ on noor ettevõte, mis on tänaseks jõudnud turul tegutseda pool aastat. Kuigi firma enda ajalugu ei ole just väga pikk, veavad seda kaks pikaajalise kogemusega ehitusmeest, kel kogemust ehitussektoris juba 10 aastat. Firma on hetkel veel pigem pisike ja objektidel löövad käed külge ka ettevõtte eestvedajad, seega ollakse spetsialiseerunud väikesemahulistele ehitustöödele ning lisaks pakutakse ka lammutus-, transpordi- ja ehitusjärgset koristusteenust. 

Elu toob välja, et ettevõtte peamiseks eesmärgiks on pakkuda kliendi probleemile mõistliku hinnaga lahendus, nii et keegi ei peaks ennast lõhki maksma. Samas ei maksa karta, et tööde kvaliteet seepärast kannataks. “Töödel on alati garantii”, lisab Elu.

Ettevõttele on ka väga südamelähedane soov pakkuda tööd ja õpetada välja noori, kes on just põhikooli lõpetanud ja kellel puudub veel ehitussektoris töökogemus. Elu räägib, et see missioon on temaga, kuna ta ise tundis peale kooli lõpetamist tööportaalides ringi vaadates, et just töökogemuse puudumise tõttu ta mitmetele ametikohtadele ei kvalifitseerunud. “Aga kust võtab see noor inimene endale aastaid kogemust, ei võtagi” nendib Elu ning märgib siis, et nende ettevõte on loodud põhimõttega, et iga inimene areneb, iga inimene õpib, peaasi, et tulevasel spetsialistil pealehakkamist ja töökust on.

Wall&Floor OÜ, siseviimistlustööd, viimistlustööd
Ettevõte Wall&Floor OÜ on spetsialiseerunud väikesemahulistele ehitustöödele ja koostööd tehakse nii eraisikute kui ka korteriühistutega.

Kui alustasite oma ettevõttega, siis kas teil oli kohe olemas plaan, kuidas seda turundama hakata?

Jah, kui me ettevõtte tegime siis alguses me hästi hoolega mõtlesime, et kuidas seda üles ehitama hakata, räägib Elu. Reklaami tegemiseks lõime endale esialgu Instagrami ja Facebooki lehed ning liikusime vaikselt edasi tutvuste kaudu. Nii saadud objektid võimaldasid meil tasapisi saada soovitusi tulevastele klientidele.

Millal ja kuidas tekkis idee luua oma ettevõttele ka koduleht?

See oli nii, et olime Hange.ee keskkonnas loonud endale hangetel pakkumiste tegemiseks konto ja siis üks hetk kuskil kolm kuud tagasi tehti meile pakkumine, et ehk me soovime proovida ka kodulehe lahendust, kirjeldab Elu toimunut. Kuna alustava ettevõttena oli meil ka soov edasi areneda ja rohkem töövõimalusi leida otsustasime proovida ja vaadata kuidas koduleht toimib ning kuidas firma arengule kaasa aitab. Tuli välja, et meile sobis see teema, võtab Elu asja kokku.

Kui koduleht valmis sai, kas märkasite potentsiaalsete klientide huvi kasvu?

“Jah, mul neid telefonikõnesid hakkas tulema” räägib Elu ja lisab, et see mis teda enim hämmastas olid hoopis kõned koolinoortelt, kes endale praktikakohta otsisid. See, et nad leidsid meie veebilehe ja soovisid seda nähes meile praktikale tulla, oli minu jaoks signaaliks, et teen oma asju õigesti, rõhutab Elu selle kogemuse olulisust.

Wall&floor OÜ juhtuse liige, Olmer Elu, Hange.ee kodulehed

Kuidas kodulehe loomise protsess välja nägi?

Mulle tehti pakkumine ja räägiti kodulehe põhimõtetest ning seejärel saadeti mulle mailile ülevaatamiseks selle esialgne kavand, milles saime teha muudatusi. Selgitati, et eesmärk on teha koduleht meeldivaks nii mulle, paarimehele, kui ka klientidele, kes teenust tellivad ning luua keskkond, kus kõik asjad oleksid lihtsalt kättesaadavad ja kus oleks kliendi jaoks kiire pakkumise küsimise võimalus, kirjeldab Elu läbitud protsessi. “Veebileht tuli hästi korralik välja”, lisab Elu lõpetuseks.

Kui kaua kodulehe loomine aega võttis?

“Ma ütlen ausalt, see ei olnud väga ajamahukas”, võtab Elu küsimuse vastuse kokku. "Vähemalt mulle endale, nii nagu mina rääkisin, nii asi tehti ja minu jaoks oli kõik perfektne."

Ja kuidas edasine veebilehe haldamine on Teie jaoks kulgenud?

“Väga hästi”, kõlab Elu lühike ja konkreetne vastus. Ta lisab: "Kui mul tekib küsimusi veebilehe suhtes või tahtmine midagi muuta, siis see kõik tehakse minu eest ära. Ise ei pea selleks kuskil kohal olema ja selle veebilehega jändama” toob Elu välja kodulehe lahenduse suure plussi.

Kas iseteeninduskeskkonda olete ka kasutanud?

Hetkel veel ei ole. Kuna kõik asjad saab telefoni teel hästi kiiresti tehtud, ei olegi nagu vajadust tekkinud, räägib Elu.

Kui mul tekib küsimusi veebilehe suhtes või tahtmine midagi muuta, siis see kõik tehakse minu eest ära. Ise ei pea selleks kuskil kohal olema ja selle veebilehega jändama.

Hange.ee kodulehe täislahendus sisaldab kõike, mida on vaja ühe veebilehe toimimiseks 

Terviklahendus sisaldab kodulehe valmistamist, domeeni registreerimist, serverimajutust ja personaalset kliendihaldurit, kes aitab veebilehele luua ladusa sisu ja on alati kättesaadav. Lisaks saate kiiresti muuta kodulehe sisu, hinnakirju, pildimaterjali jms läbi mugava iseteeninduskeskkonna. See ei nõua eelnevaid teadmisi ja võtab ettevõtjalt ära vajaduse tegeleda kodulehe haldusega.

Võta meiega ühendust, räägime lähemalt ja valmistame Sinu ettevõttele kodulehe ilma keeruliste otsuste ja pika aruteluta.

Vaata lähemalt: Hange.ee/kodulehed

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge