+ Lisa oma töö      

Usaldusväärne turunduskanal ehitusettevõttele: J.E Grupp OÜ kogemus

20. jaanuar 2023 Hange.ee
Tagasi
ehitusettevõte, reklaamikanal, turundus, ehitusettevõtte turundus, ehitusettevõtte turundamine

Ehitusettevõtte efektiivse toimimise tagamiseks on varem või hiljem vaja välja mõelda, milliseid kanaleid kasutatakse ettevõtte turundamiseks. Vastasel juhul on oht jääda teiste samal alal tegutsevate firmade varju ning keeruline saab ettevõtte jaoks olema ka uute tegevusaladega alustamine, mille puhul olemasolev kliendibaas puudub.

Erinevaid kanaleid ettevõtte turundamiseks on tänapäeval palju, kuid kui endal puuduvad vajalikud teadmised või ei ole selleks tegevuseks lihtsalt piisavalt aega, tasub mõelda vastava teenuse sisseostmisele. Enamasti tasub ettevõtte kliendile leitavaks tegemine ennast kiiresti ära ja tagab firmale pikas perspektiivis ka suurema turvatunde laiema potentsiaalse kliendibaasi näol.

Hea võimalus oma ehitusettevõttele turunduskanaleid valides on liituda Hange.ee firmade andmebaasi teenusega, mille kõige suuremaks eeliseks on spetsialiseerumine ehitusvaldkonnale. Kuna Hange.ee näol on tegemist Eesti suurima ehituskeskkonnaga jõuavad sellega liitunud ettevõteteni ehitajat või ehitusvaldkonna spetsialisti otsivad kliendid. 

Hange.ee firmade andmebaasi teenuse kasutamiseks ei pea kasutaja suurt midagi tegema. Ettevõtte profiili loomise ja haldamise eest hoolitseb personaalne kliendihaldur, kes tagab, et kogu uuenev info saab kiiresti profiilile üles laetud ning ettevõte oleks adekvaatselt esindatud nii Hange.ee firmade andmebaasis kui ka leitav Google otsingut kasutades. 

Selleks, et saada parem ülevaade Hange.ee firmade andmebaasi teenusest läbi ehitusettevõtja silmade, rääkisime J.E Grupp OÜ tegevjuhi Erko Jaanistega.

Mis ettevõte on J.E Grupp OÜ?

J.E Grupp OÜ on ehitusettevõte, mille meeskonnal on pikaajaline kogemus torustike ehitamise ja hooldamise valdkonnas. Ettevõte tegeleb nii trasside väljaehitamise kui ka ummistuste likvideerimisega ja vajadusel paigaldavad eramajadele ka septiku või pumpla. Kui pärast trasside välja ehitamist on vaja taastada ehitustöödest kannatada saanud haljastus, siis ka selle töö teeb J.E Grupp OÜ ise vajadusel ära. Samuti on nad valmis välja ehitama uue tee või platsi. 

Kui haljastustöödega tasub paraku pigem kevadet oodata siis trasside rajamisel ei näe Jaaniste talvisel ajal ühtegi takistust. Lisaks pakub J.E Grupp OÜ lumerohkel talvel ka lumekoristusteenust. Seega kui mõni tee või katus on lume alla mattunud ja oma jõud enam sellest üle ei käi, siis võib ka selles asjas nende poole pöörduda.

Tegemist on ettevõttega, kus niisama paigal ei istuta ja juba on valmis plaan pakkuda edaspidi ka lammutamise teenust, seejuures ei jääda hätta telliste, betooni jms purustamisega. Selge on see, et tegevusvaldkondade laiendamine nõuab uue kliendibaasi loomist.

J.E Grupp OÜ, sadevee-, vee-, drenaaži ja kanalisatsioonitrasside ehitus, kaeve tööd, platside rajamine
J.E Grupp OÜ peamiseks tegevusalaks on sadevee-, vee-, drenaaži ja kanalisatsioonitrasside ehitus.

Kuidas olete enne Hange.ee firmade andmebaasi teenuse kasutamist oma ettevõttele reklaami teinud?

Enne nagu polnudki suurt midagi peale Facebooki konto, kirjeldab Jaaniste eelnevat olukorda. Nüüd hiljuti sai ühinetud nii Hange.ee andmebaasi teenusega, kui ka loodud profiil 1182 keskkonda. Paralleelselt valmis ettevõttele ka koduleht. 

Kas mingil põhjusel oli tunne, et on vaja rohkem reklaami teha?

“Tegelikult ei olnud, aga kuna olin enne Hange.ee portaalis hangetel osalenud algas sealt kaudu suhtlus Hange.ee kliendihalduriga ja tehti pakkumine. Ma mõtlesin ikka tükk aega, et kas mul on seda teenust vaja ja mis ülesannet peaks see täitma. Mulle hakkas meeldima mõte, et tegu on usaldusväärse kanaliga, mida inimesed saavad vaadata. Ja no tundus, et vahet ei ole. Ega mööda külgi ta maha ei jookse”, selgitab Jaaniste otsuse tagamaid.

Võin öelda, et see Hange.ee firmade andmebaas kindlasti töötab.

Kas peale firmade andmebaasi teenusega ühinemist olete märganud klientide huvi kasvu?

Päringute arv on kindlasti kasvanud, aga kust see tuleneb, ma kahjuks täpselt ei oska öelda, kõlab Jaaniste aus vastus. Nimelt sai nende ettevõttele suhteliselt samaaegselt loodud ka koduleht. Kuna Hange.ee firmade andmebaasi teenusega sai liitutud veidi enne 1182 keskkonda profiili loomist ja hinnapäringute arv kasvas juba enne seda viimast sammu peab Jaaniste päringute arvu kasvu põhjuseks Hange.ee firmade andmebaasi teenusega liitumist. 

Kuidas teenusega liitumisel profiili loomine välja nägi?

“Mis seal ikka, minu käest küsiti märksõnu, pilte, mailiaadressi, firma logo ja tehti selle järgi valmis, millest me rääkisime” kirjeldab Jaaniste toimunut ja lisab, et enne profiili avaldamist saadeti talle ka tutvumiseks näidis.

Iseenesest oli kogu protsess lihtne. “Kui sa ise ikka tööd teed, siis on hästi keeruline leida see aeg, et hakata mõtlema kuidas profiili näiteks kujundada”, toob Jaaniste välja. “Tunduvalt lihtsam on lihtsalt rääkida, mis vaja ja siis tehakse sulle kõik ette-taha ära ning usutavasti palju paremini, kui see endal välja kukuks”.

Kas soovitaksid firmade andmebaasi teenust ka teistele?

Võin öelda, et see Hange.ee firmade andmebaas kindlasti töötab, võtab Jaaniste teema kokku. Siiski leiab ta, et tema enda puhul ei kasuta ta ära kogu teenuse potentsiaali. “Ilmselt oleks kasulik ka ise ennast rohkem promoda, näiteks iga nädal uusi pilte lisades. Samuti võiks aegajalt tutvuda vaatamiste statistikaga.” Reaalsus on aga see, et Jaanistel hetkel lihtsalt ei ole selleks aega jätkunud, kuid ta ei lase sel ka ennast liigselt häirida ja leiab, et kui aega parasjagu nii palju ei ole, tuleb võtta asja tasa ja targu.

Hange.ee firmade andmebaas

Hange.ee keskkonda külastavad kindla ehitussooviga isikud, korteriühistud, omavalitsused või koostööpartnereid otsivad ehitusfirmad. Firmade andmebaasis tehakse igapäevaselt tuhandeid otsinguid ja ühes kuus külastab keskkonda üle 60 000 unikaalse külastaja. See on suurepärane reklaamikanal igale ehitusettevõttele, kes soovib rohkem tööd ja maksevõimelisi kliente.

Vaata lähemalt: Hange.ee/firmade-andmebaas

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge