+ Lisa oma töö      

Lihtne ja kiire võimalus laiendada ehitusettevõtte kliendibaasi: Keevitus Plus OÜ kogemus

28. märts 2023 Hange.ee
Tagasi
Keevitus Plus OÜ, Hange.ee, firmade andmebaas, ehitusettevõtete andmebaas, kust leida ehitusettevõte

Kui olete alustamas ettevõtlusega või laiendate oma äri, on üks peamisi väljakutseid leida kliente, kes vajavad teie pakutavaid teenuseid. Selge on see, et tegusal ehitusettevõttele pole kunagi piisavalt aega sellele pühendamiseks, mistõttu on vaja leida võimalikult optimaalne, lihtne ja kiire lahendus oma ettevõtte turundamiseks.

Kuna vajamineva informatsiooni otsimine on suuremalt jaolt kolinud internetti ja suurem osa otsingutest tehakse Google otsingumootorit kasutades, on iga ettevõtte jaoks oluline ennast klientide jaoks nähtavaks teha. Lahendusi selleks on mitmeid, kuid kui tahad, et see oleks võimalikult lihtne ja efektiivne, siis tasub kaaluda spetsiaalselt ehituseettevõtetele loodud teenuse kasutamist.

Hange.ee pakub selleks tarbeks firmade andmebaasi teenust. Sellest ehitusfirmade andmebaasist saab ehitustöö tellija otsida sobivat ettevõtet tegevusvaldkonna ja -piirkonna järgi. Sobivate kandidaatide seast valiku tegemisel aitavad omakorda ettevõtte detailvaates välja toodud pildimaterjal tehtud  töödest ja viide kodulehele, millega saab enne otsuse tegemist tutvuda. Edasi on kliendi jaoks juba väga lihtne, kas läbi kodulehe või ettevõtte andmete seas välja toodud kontakte kasutades küsida täpsustavat infot ja hinnapakkumist.

Mis ettevõte on Keevitus Plus OÜ?

Keevitus Plus OÜ on metalli- ja keevitustöid pakkuv ettevõtte, mis on ehitusturul tegutsenud juba kuus aastat. Tänaseks on ettevõte tänu arenemissoovile saavutanud laia tegevusampluaa ning tänu järjepidevale turundustegevusele on leitud ka kliendid, kes nende tööd hinnata oskavad.

Hange.ee andmebaaside teenusega liitus Keevitus Plus OÜ juba ettevõtte alguspäevil, seega on tegemist ettevõttega, kellel on antud teenuse osas pikaajaline kogemus. Järgnevalt jagab firmade andmebaasi teenuse kasutamise kogemust Keevitus Plus OÜ tegevjuht Toomas Tamp.

Miks hakkasite kasutama Hange.ee firmade andmebaasi teenust?

“Et tööd juurde leida”, kõlab lihtne ja loogiline vastus. Nimelt tundis Tamp juba ettevõtte loomise alguspäevil, et ehitusturul läbi löömiseks on vaja kohe ka turundamisega pihta hakata.

Kas teenusega liitumine tõi ettevõttele kliente juurde?

“Umbes kuu või kaks läks aega, ja siis hakkas laviinina tulema päringuid ja töid”, meenutab Tamp.  “Maksimum päevadel tuli isegi 5-6 maili päevas.” Seega eesmärk tööd juurde leida sai täidetud. 

Olete Hange.ee firmade andmebaasist leitavad juba pea kuus aastat, seega teenus siiamaani toimib?

“Selle teenuse puhul on hinnaklassi ja tasuvuse suhe hästi paigas”, leiab Tamp.

Umbes kuu või kaks läks aega, ja siis hakkas laviinina tulema päringuid ja töid.

Kuidas teenusega liitumise protsess välja nägi?

Kuna sellest on üksjagu aega juba möödas, siis detaile enam ei meenugi, kuid Tamp mäletab kindlalt ühte: “midagi keerulist seal küll ei olnud”.

Kuidas olete tegelenud profiili haldamisega?

“Põhimõtteliselt kõigega tegeleb kliendihaldur. Näiteks, piltide lisamine on väga lihtne. Mina ise haldan ettevõtte Facebooki lehte ja tema aegajalt vaatab sealt, kas on midagi uut. Kui on, siis võtab sealt ja lisab profiil ka.” kirjeldab Tamp protsessi. “Hästi, hästi lihtne on.”

Lihtne on olnud ka tegevusalade lisamine: “Kliendihaldur helistab ja küsib ning mina ütlen, kui valdkond juures”.

Minu kogemuse põhjal võin öelda, et see on lihtne, tõhus ja kiire.

Kuidas on kulgenud koostöö kliendihalduriga?

“Pigem siis kliendihalduritega, nende aastate jooksul on nad vahetunud.” Samas leiab Tamp, et see ei ole teda absoluutselt seganud ja kõik tegemised on väga sujuvalt üle jooksnud.

Kuidas hindate teenust, kas soovitaksite seda ka teistele?

“Ma arvan, et see sobib kõigile”, arvab Tamp ja lisab: “see annab jällegi seda, et sa oled leitav siin ehitusturul”. “Kuna sinna lisatakse hästi palju märksõnasid, siis on ettevõte Googles ka leitav ja läbi selle tuleb ikka päringuid”. 

Turul on olemas ka mitmesuguseid alternatiive ettevõtte turundamiseks, miks just Hange.ee firmade andmebaasi teenus valida?

"Minu kogemuse põhjal võin öelda, et see on lihtne, tõhus ja kiire," jagab Tambi oma muljeid.

Selle teenuse puhul on hinnaklassi ja tasuvuse suhe hästi paigas.

Hange.ee firmade andmebaas

Kasutades Hange.ee firmade andmebaasi teenust ei pea ettevõtja ise turundamisega tegelema ja saab 100% loota oma ala spetsialistidele. Nimelt teeb Hange.ee meeskond pidevalt tööd selle nimel, et firmade andmebaas oleks erinevates otsingumootorites, nagu näiteks Googles hõlpsasti leitav. Lisaks hoolitseb personaalne kliendihaldur selle eest, et ehitusettevõte oleks firmade andmebaasis tõhusalt esindatud ja kliendile leitav ning kättesaadav.

Juhul, kui firmade andmebaasis on vaja infot ajakohastada ja teha sellekohaseid muudatusi, piisab vaid telefonikõnest, misjärel sinu eest kõik ära korraldatakse. Seega on tegemist teenusega, mis teeb ehitusettevõttele enda turundamise maksimaalselt lihtsaks ja efektiivseks.

Hange.ee keskkonda külastavad kindla ehitussooviga isikud, korteriühistud, omavalitsused või koostööpartnereid otsivad ehitusfirmad. Firmade andmebaasis tehakse igapäevaselt tuhandeid otsinguid ja ühes kuus külastab keskkonda üle 60 000 unikaalse külastaja. See on suurepärane reklaamikanal igale ehitusettevõttele, kes soovib rohkem tööd ja maksevõimelisi kliente.

Vaata lähemalt: Hange.ee firmade andmebaas

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge