+ Lisa oma töö      

Kui palju maksab vannitoa plaatimine?

23. juuli 2021 Hange.ee
Tagasi
vannitoa plaatimise hind, vannituba plaatimine hind, vannitoa plaatimise maksumus, niiske ruumi plaatimine hind
Keskmine hind 44 €/m2

Hange.ee ehituskeskkonda sisestatud tööde põhjal kujunes keskmiseks vannitoa plaatimise hinnaks 44€/m2 (sisaldab käibemaksu). Vannitoa plaatimise hind ei sisalda kulusid materjalile vaid ainult töö maksumust. Hind moodustus järgnevatest töödest: aluspindade tasandamine ja hüdroisolatsiooniga katmine, plaatide lõikamine ning paigaldamine, vuukide täitmine ja lõppviimistlust silikooniga. Keskmise hinna leidmise aluseks on 30 tööd, mis lisatud Hange.ee keskkonda.

Hange.ee poolt tehtud hinnaarvutused aitavad reaalsete pakkumiste põhjal hinnata keskmist vannitoa plaatimise hinda tüüpilise korteri või eramu tarbeks.

Madalaim 26€
Keskmine 44€
Kõrgeim 69€

Vannitoa plaatimise hind

Vannitoa plaatimine

Plaatimistööd niisketes ruumides tuleb teostada korrektselt kuna hilisem remont või ümbertegemine on reeglina kulukas. Äärmiselt oluline on tagada ruumi kaitse võimalike vee- ja niiskuskahjustuste eest. Korrektselt paigaldatud hüdroisolatsioon tagab kaitse nii niiskuskahjustuse kui selle tulemusena tekkiva hallituse eest. Enne plaatimist tuleb kindlasti arvestada kuhu voolab vesi ning rajada äravoolu suunas vastavad kalded. Lisaks peab arvestama ka sellega kuhu koguneb kõige rohkem auru ning paigaldama ventilatsiooni.

Vannitoa plaatimise hinnad koos eel-ja viimistlustöödega jäävad vahemikku 26-69€/m². Väljatoodud hinnavahemik peegeldab Hange.ee keskkonda lisatud sarnaseid töid ja neile tehtud kõige madalamat ning kõrgemat hinnapakkumist. Tööde mahud erinevatel objektidel jäid vahemikku 18-67m² ning sisaldasid nii seinte kui põranda plaatimistöid.

Vannitoa plaatimise hind sõltub ka täiendavatest teguritest ja töödest. Oluliselt tõstab hinda aluspindade kehv seisukord, näiteks kas on vaja valada uus aluspõrand ning rajada korrektsed kalded äravooluks ja paigaldada ka trapp. Plaatimise hinda mõjutavad ka valitud plaatide suurus, plaadi töödeldavus ja freesimistööde maht. Arvesse tuleb võtta ka seda, et väiksema ruumi puhul tuleb reeglina rohkem plaate lõigata, mis omakorda võib tõsta töö lõpphinda. Seetõttu tasuks materjalide valikul konsulteerida tulevase ehitajaga. Kui eeltööd on tegemata, võivad lisanduda ka vana santehnika eemaldamisega seotud kulud. Suurem objekt võib samas tekitada mastaabiefekti, mistõttu võib ruutmeetri hind väheneda.

Loe lisaks: "Mida peab teadma enne vannitoa remonti?" ja "Vannitoa plaatimine ABC"

Vannitoa plaatimise hind sisaldab tüüpiliselt järgnevaid töid ja kulusid:

  • Plaaditavate pindade kruntimine ja tasandamine
  • Hüdroisolatsiooni paigaldamine
  • Keraamiliste plaatide lõikamine ja freesimine
  • Plaatide paigaldamine
  • Vuukimine
  • Silikooni paigaldamine ja lõppviimistlus

Hange.ee - lihtsaim viis kvaliteetse ehitaja leidmiseks aastast 2005!

+ Lisa oma töö

Vaata ka Hange.ee keskkonda lisatud vannitoa plaatimise töid ja ehitusettevõtete hinnapakkumisi:

Juuni 2021

Vannitoa plaatimine

Mai 2021

Vannitoa plaatimine

Detsember 2020

Vannitoa plaatimine

Juuni 2020

Vannitoa plaatimine ca. 23ruutu

Juuni 2020

Vannitoa plaatimine

Mai

Vannitoa plaatimine

Märts 2020

Vannitoa plaatimine, Tallinn

Detsember 2019

Vannitoa plaatimine

Oktoober 2019

Vannitoa plaatimine

September 2019

Vannitoa plaatimine

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge