Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
| Hanke lõpp: | E, 22. aprill, 2024 |
| Maakond: | Harjumaa |
| Muu asula: | Kloogaranna |
| Tööde lõpp: | Kokkuleppel |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tegija poolt |
| Soovin pakkumisi: | Summa kogu projektile |
Palun hinnapakkumist vee ja kanalisatsiooni projekteerimiseks.
Krunt asub Kloogarannas, Lääne-Harju vallas. Krunt asub tiheasustusalal, kus hetkel puuduvad tsentraalsed ühisveevärgi- ja kanalisatsioonitrassid. Tsentraalsed trassid on planeeritud 2019-2030 valla arengukavas.
Krundil on salvkaev. Hetkel on elamus suvevesi. Elamu läheb rekonstrueerimisele. Kuna antud piirkonnas ei ole biopuhasti paigaldamimne võimalik, siis kitsenduseks on reovee kogumismahuti kuja. Kogumismahuti kuja peab hoonetest olema 5 meetri kaugusel. Samuti ei tohi kuja kattuda veehaarde sanitaarkaitse- ja hooldusalaga. Vajalik oleks krundile paigaldada kinnine kogumismahuti 10m3 ning projekteerida välistrassid. Välistrassid peaksid olema ühendatud elamu ja saunamajaga.
Kirjale lisatud geodeetiline alusplaan omapoolse täiendusega, kus peal on näidatud ära kuhu võiks tulla kogumismahuti ning kuidas võiks olla trassid ühendatud.
Pakkumisi kokku: 2
| Ettevõte | Summa | Vestlus | ||
|---|---|---|---|---|
|
Pakkuja profiil |
1 400€ KM lisandub | KM lisandub | 16.04.2024 | Vestlus (0) |
|
Pakkuja profiil |
490€ Sisaldab KM | Sisaldab KM | 18.04.2024 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus:
Pakkumine sisaldab vastava kutsega projekteerija koostatud ehitusprojekti ja ehitusteatise esitamist omavalitsusele. |
||||
Valdkonnas "Projekteerimine" on 5 aktiivset tööd
Asukoht:
Võrumaa, Võru
Aega jäänud:
1p 8h
Tehtud pakkumisi:
10
Asukoht:
Viljandimaa, Kildu
Aega jäänud:
8h 36 min
Tehtud pakkumisi:
5
Ehitusfirmade otsingumootoris on 477 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Projekteerimine"