Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
Võitjaks osutus kasutaja ID 37565
| Hanke lõpp: | N, 4. jaanuar, 2024 |
| Maakond: | Tartumaa |
| Muu asula: | Külitse |
| Tööde algus: | N, 21. detsember, 2023 (Soovituslik) |
| Tööde lõpp: | P, 21. jaanuar, 2024 (Soovituslik) |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tellija poolt |
| Soovin pakkumisi: | Summa kogu projektile |
Soovime ehitusprojekti ja ehitusluba suuremamõõtmelisele (~100m^2) varjualusele ning selle külge ehitatud tööriistakuurile (~15m^2). Ehitis saab asendama praegust tööriistakuuri ning pisikest varjalust. Joonistel ligikaudne nägemus; kuna sarikate, roovide, talade jm paigutuseks pole vastavaid arvutusi tehtud, siis nende paigutus on joonistel illustratiivne (roovitus mõnel joonisel vastavalt ka puudu).
Ehitise tulevases asukohas on varasemast ajast olemas betoonplaadid, mis jääksid edaspidigi täitma varjualuse põranda rolli. Ehitis ise toetub meie nägemuses metallist taladele, samas kui laesarikad, roovistik ning valdav osa tööriistakuuri maapealsest konstruktsioonist oleksid puidust. Katus on loomuliku valguse ärakasutamiseks planeeritud osaliselt läbipaistvast plastist, kaldega 15° sissesõiduteest eemale. Katuse kandevõimeks peaks antud oludes olema vähemalt 200kg/m^2 (ühtlaselt jaotunud raskuse puhul).
Kuna varjualuse all on plaanis muuhulgas parkida ka suuremamõõtmelisi sõidukeid, siis ei tohi pikemate parkimiskohtade kohale jääv ükski katusedetail olla madalam, kui 2,2 meetrit; väiksemad parkimiskohad võivad olla vastavalt maapinna kaldele madalamad. Samuti ei tohiks parkimiskohtade vahele jäävad talad võtta parkimiskõhtade laiusest võtta ära rohkem, kui 5cm parkimiskoha kohta.
Ehitisele elektri- vee- või küttesüsteeme praeguses etapis ei planeerita, soojustust pole vaja, niiskuse ja loomade seintesse elama kolimise vältimiseks võiksid seinad pigem ühekordsed olla (välislaudis sõrestiku peal). Lähim hoone (üksikelamu) on rohkem, kui 10m kaugusel, planeeritavast ehitisest eraldatud betoonplaatidest sissesõiduteega. Lähedalasuva liini kaitsevöönd 2m mõlemale poole liinist ehitise planeeritud asukohaga ei kattu.
Pakkumisi kokku: 5
| Ettevõte | Summa | Vestlus | ||
|---|---|---|---|---|
|
Pakkuja profiil |
540€ Ei ole KMKR | Ei ole KMKR | 21.12.2023 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus:
Tere |
||||
|
Pakkuja profiil |
1 600€ Ei ole KMKR | Ei ole KMKR | 21.12.2023 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus:
Koostatav projekt vastab EVS 932:2017 ja MKM määruse nr. 97 „Nõuded ehitusprojektile1" nõuetele. |
||||
|
Pakkuja profiil |
1 600€ KM lisandub | KM lisandub | 26.12.2023 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: Pakkumine sisaldab arhitektuurset eelprojekti ehitusloa taotluseks ning konstruktiivset projekti EP mahus. |
||||
|
Pakkuja profiil |
1 980€ KM lisandub | KM lisandub | 02.01.2024 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus:
Tere |
||||
|
Pakkuja profiil |
700€ Ei ole KMKR | Ei ole KMKR | 04.01.2024 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus:
Tere |
||||
Valdkonnas "Ehitusprojektid" on 5 aktiivset tööd
Asukoht:
Järvamaa, Paide
Aega jäänud:
11h 15 min
Tehtud pakkumisi:
11
Asukoht:
Pärnumaa, Tammiste
Aega jäänud:
3p 11h
Tehtud pakkumisi:
10
Ehitusfirmade otsingumootoris on 214 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Ehitusprojektid"