+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Ehitusprojektid" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa hange.

Hanke korraldaja hankele võitjat ei valinud.

Korraldaja põhjendus: Kuulutame hanke pakkumise lõppenuks! Kahjuks me ei saa kohe võitjat valida, kuna taotleme toetust projekti raames, ise me hanget ei rahasta. Projekti rahastuse määr selgub hiljemalt juuliks.

Puuride ehitus

ID 56887

463 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 28.02.2021
  • check Võitja valik kuni
    07.03.2021
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: P, 28. veebruar, 2021
Maakond: Järvamaa
Linn: Paide
Tööde algus: P, 28. veebruar, 21 (Soovituslik)
Tööde lõpp: N, 01. juuli, 21 (Soovituslik)
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Taotleme KIKist( Keskkonnainvesteeringute Keskus) projektitoetust ning sooviksime hinnapakkumist metsloomade rehabiliteerimiseks vajalike puuride ehituseks. Hinnapakkumist küsime kolmelt erinevalt firmalt ja neist valime me soodsaima variandi, sooviksime pakkumise saada võimalikult kiiresti, hiljemalt 28.02.2021

Puurid peaksid kindlasti kõik olema tsingitud terasest ja käsitsi monteeritavad. Kõikidel puuridel peab olema ka võrk põhjaks, mis kaetakse mullaga ning  olenevalt puurist ka killuga, plekk katuselt peaks jooksma vesi veerennist veeanumasse. Oluline on ka, et katuselt vesi otse puuride ette ei niriseks. Igal puuril peab olema uks, millest inimene siseneda saab. Puuridest täpsemalt :

...oravapuuri mõõtudega 2m x 3m x 2m. Puuri tagasein peab olema veekindlast vineerist  osaliselt, see osa kus pesakastid asuvad, ning selle kolm külge kaetud laudisega. Puuri võrkkatus pooles ulatuses kaetud plekiga. Pinnasekatteks muld ning muruseeme. Inventariks on tarvis puuri paigutada puutüvi,ca  8m takunööri ronimiseks, kiigud selleks on sellised looduslikud ripplillepotid. ning pesakastid ridaelamuboks nö . selles saan saata näids pildi kui vajadus. (AUGUMÕÕT OLULINE) see on natuke suurem kui kuldnoka pesakastil.

... rebasepuuri mõõtudega 6m x 6m. Puuri võrkkatus pooles ulatuses kaetud plekiga. Seinad väljaspoolt kolmest küljest kaetud pillirooga. Pinnasekatteks muld ja kruus. Inventariks on vajalikud kuut natuke suurem kui tavalise koera oma ja kuna on kutsikad ka sees siis ilmselt võiks olla soojustatult.  puupakud, -tüvesid ning redeleid ronimiseks, peitumiseks torusid. (näidispilte saan saata vajadusel.)

... kärplaste puuri mõõtudega 1,5m x 3m x 1,5m. Puuri seinad kahest küljest kaetud laudisega, võrkkatus pooles ulatuses kaetud plekiga. Pinnasekatteks muld ja muruseeme. Pesakastid maapinnal ja seintel natuke suuremad kui kuldnoka omad saam täpseid näispilte saata kui vajadus.  Atraktsioonideks trepid, torud. 

...  kakupuuri mõõtudega 3m x 6m x 3m. Puuri seinad kõikidest külgedest kaetud pillirooga, võrkkatus kaetud pooles ulatuses plekiga. Põhjakatteks muld ja muruseeme. Inventariks  jäme puupakk toidulauaks, töötlemata puutüve oksad erineva paksusega et loomal oleks mõnus istuda ja ronida. (näidispilte saan saata vajadusel.)

... siilipuuri mõõtudega 2m x 4m x 1m. Kõik seinad katteta, võrkkatus veerandi ulatuses kaetud plekiga. Pinnasekatteks muld ning muruseeme. Puuri sees peaks asuma põõsas (kindlasti mitte okaspuu) näiteks punasõstar vms, pesakasti näite saan saata eraldi juurde.  Puuri sisse peab tekitama mullast mäe, mida saaks kaevata. 

... jänese puuri mõõtudega 2m x 4m x 1m. Puuri seintest peaks olema vaid 0,5 avatud, ülejäänud kaetud laudisega (oluline on, et piisavalt õhku läbi käiks). Pinnasekatteks muld ning muruseeme. Võrkkatus pooles ulatuses kaetud plekiga. Puuris sees , kuut varjumiseks 60x40,  ning heinasõim 20cm 

... suurnäriliste puuri mõõtudega 3m x 4m x 2m. Kõik seinad katteta, katus võrk. Pinnasekatteks muld ja muruseeme. Puuris peaks asuma veesilm mõõtudega ..., mille põhi peab olema nii turvaline,et ei saa läbi kaevata 

... vareselistele ning tuvidele sobivat puuri mõõtudega 3m x 3m x 3m. Kõik seinad kaetud seestpoolt pillirooga, katus pooles ulatuses kaetud plekiga. Pinnasekatteks muld ning muruseeme. Inventariks pesakastid mõõtudega 60x40 ning kolmel erikõrgusel asuvad õrred.

... kurvitsalistele sobivat puuri mõõtudega 3m x 3m x 3m. Kõik seinad kaetud seestpoolt pillirooga. Pinnasekatteks muld ning muruseeme. Puuris peab asuma veesilm.

... kurelistele ning luikedele sobivat puuri mõõtudega 4m x 4m x 2m. Katuseks võrk, tagumine sein kaetud laudisega. Puuri kõrvale aga õhenatult  peab asuma (AKNAGA) nö soojak  2m x 2m x 2m mõõtudega et talvel on võimalik ööseks linnud sinna sisse ajda  ...,ja kindlasti  uks on suletav.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: ettevõtte ID59731
Korraldaja kontaktandmeid näeb hanke võitja või paketi omanik .

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 2     Keskmine: 7 416 €

Ettevõte Summa Käibemaks Ettemaks Lisatud Vestlus
Private ID44110 4.4 7 432,0 € Ei ole KMKR Ei ole KMKR 10% 26.02.2021 10 sõnumit

Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID44110 ) :

Firma nimi: ****** **
E-mail: *********************
Telefon: ********
Kontaktisik: *** ****
Asukoht: ********** *** ** ******** ********
Käive: 38366.56
(periood 01.01.2021 - 31.03.2021)
Töötajaid: 1
(seisuga 31.03.2021)
Asutatud: 2015
MTR: Andmed puuduvad
Maksuvõlg: 1 128,11 € (seisuga 21.04.2021)

Keskmine hinnang:

4.4
Töökiirus: 12345
Kvaliteet: 12345
Hind: 12345

Hinnanguid: 11
Tehtud tööde pildid: 86

Vestlust saab alustada vaid hanke korraldaja postitades vestluse väljale esimese sõnumi. Vestlus hanke korraldaja ja pakkuja vahel on privaatne, seda ei näe teised kasutajad.

Pakkumise kirjeldus:

Metsloomade puuride materjalide hange ja puuride montaazi, ning paigaldustööd vastavalt hanke kirjeldusele. Tsingitud terasest nurgapostid on, betoneeritud pinnasesse. Puuride põhjades on keevisvõrk, kaetud pinnaega. Puuridel teenindusvärav inimesele. Katused osaliselt profiilplekist, seinad osaliselt pillirooga kaetud. Omame piirete ja väravate paigaldamisel kogemusi üle 12a. Oleme rajanud piirdeid teenistuskoeretel,(PPA ning vanglad) aedikuid Tallinna Loomaaias; piirdeid kodulindudele ja metsloomadele jmt. jne. Töödele ja materjalidele garantii. Vastame meeleldi tekkivatele küsimustele.
Private ID58475 7 400,0 € Ei ole KMKR Ei ole KMKR 15% 28.02.2021 7 sõnumit

Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID58475 ) :

Firma nimi: ***** ******
E-mail: ************************
Telefon: ********
Kontaktisik: ****** *******
Asukoht: ****** ********
Käive: Andmed puuduvad
Töötajaid: Andmed puuduvad
Asutatud: 2020
MTR: Andmed puuduvad
Maksuvõlg: puudub (seisuga 21.04.2021)
Antud ettevõte pole veel ühtegi hinnangut saanud

Hinnanguid: 0
Tehtud tööde pildid: 6

Pakkumine muudetud: 28.02.2021 Vaata ajalugu

Vestlust saab alustada vaid hanke korraldaja postitades vestluse väljale esimese sõnumi. Vestlus hanke korraldaja ja pakkuja vahel on privaatne, seda ei näe teised kasutajad.

Pakkumise kirjeldus:

Tere, antud pakkumine kehtib kõikidele kirjutatud puuride ehitamisele.
Tegutseme lepingu alusel.
Lisaküsimuste puhul võtke julgelt ühendust
Lugupidamisega Markko

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: private ID56646   25.02.2021 17:05
Tere
Kuidas Te hinnapakkumist soovite, kas igale puurile eraldi, või kõigi välja toodud puuride peale kokku? Kas puuride hinda soovitakse koos paigaldusega? Millisele pinnasele puurid paigaldatakse, kas pinnas on vaja enne puuride paigaldamist ette valmistada?
Parimate soovidega!

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 26.02.2021 22:08

Tere.

Sobib väga hästi kõik koos.

Ei pea olema kõik puurid eraldi.

Võiks olla näidatud hind koos paigaldusega ja ka ilma.

Jah, pinnas võib olla kohati vajada n-ö ette valmistamist.

Kõike kaunist.

Teavita reeglite rikkumisest

Küsimus: private ID58475   28.02.2021 17:10
Tere, sooviks täpsustada paar asja.
Kas kaku puur peab ikka terasest olema ?
Mis on rebase puuri kõrgus?
Kas rebase puurile pole vaja projekti, kui see on suurem kui 20m2?
Kas puuride alla peaks paigaldama post vundamendi või paigaldatakse need otse maapinna peale?
Üritan hiljemalt homme õhtuks teile targemad summad kirjutada.
Lugupidamisega Markko

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus:
Hanke korraldaja ei ole küsimusele veel vastanud

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

%
%

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Kust leida materjale või tööriistu töö teostamiseks?

"Ehitusprojektid" valdkonnaga seotud tooted

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Ehitusprojektid" on 19 aktiivset tööd

no-img Pilt puudub

Saunamaja

Asukoht: Harjumaa, Rae
Aega jäänud: 6p 6h
Tehtud pakkumisi: 3

Maamaja Renoveerimine

Asukoht: Ida-Virumaa, Puhatu
Aega jäänud: 7p 5h
Tehtud pakkumisi: 3

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine
%
%

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.