+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Projekteerimine" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Hange on lõppenud!

Võitjaks osutus kasutaja ID 37465

108m3 tuletõrjeveemahuti projekteerimine (sh kasutusuba)

ID 127059

179 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 04.12.2025
  • check Võitja valik kuni
    04.12.2025
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: N, 4. detsember, 2025
Maakond: Tartumaa
Muu asula: Tila
Tööde lõpp: Kokkuleppel
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja ei ole pilte ega faile lisanud.

Hanke korraldaja: ettevõte ID95327

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 2    

Ettevõte Summa Käibemaks Ettemaks Lisatud Vestlus
Private ID79887 5.0 800,0 € Lisandub hinnale Lisandub hinnale 10% 03.12.2025 Vestlus (0)

Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID79887 ) :

Firma nimi: ***** ******* **
E-mail: *************
Telefon: ************
Kontaktisik: **** ********
Asukoht: **** ** *** ***** ****** *****
Käive: 12663.00
(periood 01.07.2025 - 30.09.2025)
Töötajaid: 1
(seisuga 30.09.2025)
Asutatud: 2024
MTR: Omanikujärelevalve, Projekteerimine
Maksuvõlg: puudub (seisuga 05.12.2025)

Keskmine hinnang:

5.0
Töökiirus: 12345
Kvaliteet: 12345
Hind: 12345

Hinnanguid: 10
Tehtud tööde pildid: 0

Pakkumise kirjeldus:

Pakkumine sisaldab vastava kutsega projekteerija projekti põhiprojekti mahus koos ehitusteatise ja hilisema kasutusteatise esitamisega omavalitsusele.
Pakkumine ei sisalda geoaluse koostamist.
Private Crown ID37465 4.9 750,0 € Lisandub hinnale Lisandub hinnale Ei soovi 03.12.2025 Vestlus (3)

Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID37465 ) :

Firma nimi: ****** ******** **
E-mail: ***********************
Telefon: ********
Kontaktisik: ***** ******
Asukoht: ******** *************
Käive: 6550.00
(periood 01.07.2025 - 30.09.2025)
Töötajaid: Andmed puuduvad
Asutatud: 2014
MTR: Omanikujärelevalve, Projekteerimine
Maksuvõlg: puudub (seisuga 05.12.2025)

Keskmine hinnang:

4.9
Töökiirus: 12345
Kvaliteet: 12345
Hind: 12345

Hinnanguid: 39
Tehtud tööde pildid: 14

Pakkumise kirjeldus:

Tere

Pakkumine sisaldab:
🎯 Tuletõrjeveevõtu koha rajamise projekti koostamist ja ehitusteatise esitamist ning kooskõlastamist päästeaemti ning kohaliku omavalitsusega.

🎯Peale ehitustöid vajalike dokumentide koostamist ning kasutusteatise esitamist ning kooskõlastamist kohaliku omavalitsuse ja päästeametiga.

Kui nõutakse geoaluse koostamist, siis koostame selle hinnaga 490 EUR+km. Enamasti seda ei nõuta tuletõrjeveevõtu koha rajamiseks.

Tasumine 50% peale projekti valmimist ja ehitusteatise kooskõlastamist ning 50% peale kasutusteatise esitamist ning kooskõlastamist.

Meeldivale koostööle lootma jäädes!

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: private ID39199   03.12.2025 08:30
Tere!
Äkki selgitate lähemalt millega tegu? Nagu tahate projekti, mis on ehitamise eelduseks ja samas soovite ka kasutusloa vormistamist, mis tuleb peale ehitamist, 108 m3-st veemahutut ei ehitata ühe päevaga.
Tervitustega, MR

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 03.12.2025 09:07

Tere!

Soovime tellida 108 m³ tuletõrjeveemahuti projekteerimist, mis on ehitustegevuse aluseks. Pärast mahuti ehitamist oleks soov, et sama osapool saaks tegeleda ka kasutusloa dokumentatsiooniga. Oleme teadlikud ja arvestanud, et rajatis ei valmi ühe päevaga.

Hinnapakkumised projekteerimistööle on oodatud.

Teavita reeglite rikkumisest

Küsimus: private ID39199   03.12.2025 12:15
Tere veelkord,
Vastus arusaadav. On veel mõned täpsustavad küsimused:
1. kas on olemas kinnistu/ehitusala geodeetiline alusplaan (Lest ja EH2000 süsteemis ning tehtud vähem kui aasta tagasi)?
2. Kas on olemas kinnistu/ehitusala geoloogiline uuring?
3. kas on olemas projekteerimistingimused kohalikust omavalitsusest või siis kehtiv detailpaneering, mis kirjeldab nõudeid ja tingimusi projekteeritavale veereservuaarile?
4. Millises staadiumis projekti soovite: eelprojekt on selleks, et saada ehitusluba omavalitsusest, järgmine aste on põhiprojekt (põhimõtteliselt tööprojekt ilma konstruktsioonide lõigeteta), reeglina soovitakse ehitamiseks tööprojekti?
5. Mis konstruktsioonis veereservuaar tuleb projekteerida, kas monoliitne raudbetoon või midagi muud?
Terv., MR

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 03.12.2025 13:59

Tere!

1. Kinnistu/ehitusala geodeetiline alusplaan on olemas ja tehtud 02.2025.
2. Kinnistu/ehitusala geoloogilist uuringut ei ole tehtud, aga pinnas, kuhu mahuti pannakse on puhas savi, põhjavesi tuleb küll paigaldamise hetkel sisse, aga seda saab pumpadega paigalduse ajaks välja pumbata, see ei ole probleem.
3. Ei ole.
4. Tööprojektist piisab.
5. 2 x metallmahutit 54,5m3.

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

%

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine
%

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.