Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Nõustun

Firmade andmebaas: TAVT OÜ

Telefon: 52 86 205
Aadress: Vitamiini 4 51014, Tartu, Tartumaa
E-post: tavt@tavt.ee
Koduleht: www.tavt.ee
Reg. nr: 10900963
KMKR nr: EE100824762

Ehitame teid, teerajatisi, teeme teehoiutöid. Meie eeliseks on paindlikkus töötada erinevas mahus projektidega. Seda toetab meie kõrge kvalifikatsioon, koostööpartnerid, moodne tehnikapark ja kogemus.

TEISED KONTAKTID

Ttegevjuht, asfalteerimine, teehooldus, materjalide müük : Ivar Sova
Telefon : +372 52 86 205
E-post: ivar@tavt.ee
Raamatupidaja : Merike Säärits
Telefon : +372 7 404 154
E-post : merike@tavt.ee
Insenerehitus Projektijuht : Koit Vaino
Telefon: +372 56 229 446
E-post: koit@tavt.ee
Insenerehitus Objektijuht : Ott Pedosk
Telefon : +372 53 422 199
E-post : ott@tavt.ee
Teedeehitus, trassiehitus Viljandi piirkond : Tõnis Laos
Telefon: +372 56 986 349
E-post : tonis@tavt.ee
Teedeehitus, trassiehitus objektijuht: Jaak Tagel
Telefon : +372 51 26 370
E-post : jaak@tavt.ee
Teedeehitus, trassiehitus objektijuht : Kaimar Kukk
Telefon : +372 52 59 574
E-post : kaimar@tavt.ee
Teedeehitus, trassiehitus trassiehitus, projektijuht: Illar Kolga
Telefon : +372 50 86 462
E-post : illar@tavt.ee

MÄRKSÕNAD

VALDKONNAD

Hinnangutega
ettevõtete andmebaas