Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Nõustun

Firmade andmebaas: Sealteck OÜ

Telefon: +372 633 2337
Aadress: Kadaka tee 46, Tallinn, Harjumaa
E-post: info@sealteck.com
Koduleht: sealteck.com
Facebook: https://www.facebook.com/sealteckoy/
Reg. nr: 11514995
KMKR nr: EE101255628

Sealteck OÜ omab enam kui 15-aastast kogemust ning meie põhitegevuseks on eritellimusel valmistatud mööbli- ja sisustuslahenduste projekteerimine, tootmine ja paigaldus. Hindame kõrgelt hästitoimivat koostööd ning oleme aastate jooksul välja arendanud tugeva partnervõrgustiku, mis on meil võimaldanud unikaalse mööbliga rõõmustada sadu kliente üle maailma. Läheneme igale projektile personaalselt ning leiame alati parimad teostusviisid tellija soovidest ja vajadustest lähtuvalt. Abistame mööbi planeerimisel ja kujundamisel, nõustame materjalide ja värvitoonide valikul ning loome läbimõeldud terviklahendused kõigi ideede elluviimiseks.

TEISED KONTAKTID

Ranno Hurt/Tegevjuht ja müük
E-mail: ranno@sealteck.com
Telefon: +372 5387 7737
Kati-Liis Parmakson/Eelarvestaja ja müük
E-mail: kati@sealteck.com
Telefon: +372 5551 4029
Elari Roosipuu/Projektijuht
E-mail: elari@sealteck.com
Telefon: +372 5552 1486
Ando Ratas/Joonestaja
E-mail: ando@sealteck.com
Telefon: +372 5347 4082
Rando Olt/Joonestaja
E-mail: rando@sealteck.com
Telefon: +372 553 7481
Madis Lillep/Varustaja
E-mail: madis@sealteck.com
Telefon: +372 5569 2756

MÄRKSÕNAD

VALDKONNAD


Hinnangutega
ettevõtete andmebaas