+ Lisa oma töö      

Firmade andmebaas

13 963 Profiili külastused
635 663 Näidatud otsingus

+372 6 827 917

Saada e-kiri

 

OSMO BALTIC OÜ

Tegevuspiirkond: Harjumaa, Hiiumaa, Ida-Virumaa, Jõgevamaa, Järvamaa, Läänemaa, Lääne-Virumaa, Põlvamaa, Pärnumaa, Raplamaa, Saaremaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa
Koduleht: http://osmo.ee
Facebook: https://www.facebook.com/Osmo-Baltic-O%C3%9C-1490538301252743/
Aadress: Rae vald, Harjumaa, Läike tee 32/2, Peetri alevik
Äriregistri kood: 12278054
KMKR number: EE101539823
13 963Profiili külastused
635 663Näidatud otsingus

+372 6 827 917

Saada e-kiri

Osmo Baltic OÜ on Osmo Holz und Color GmbH & Co ametlik ainuesindaja Baltikumis. Pakume puidu säilitamiseks LOODUSLIKKE ÕLISID ja VAHASID. Tule külasta meie E-POODI ning vali endale sobivad VIIMISTLUSTOOTED.

Kui endal aega napib, siis saad ka põranda ja terrassi paigalduse ning viimistluse meilt. Koostöös leiame parima lahenduse!

Osmo Baltic OÜ on Osmo Holz und Color GmbH & Co ametlik ainuesindaja Baltikumis. Pakume puidu säilitamiseks LOODUSLIKKE ÕLISID ja VAHASID. Tule külasta meie E-POODI ning vali endale sobivad VIIMISTLUSTOOTED.

Kui endal aega napib, siis saad ka põranda ja terrassi paigalduse ning viimistluse meilt. Koostöös leiame parima lahenduse!

Teised kontaktid

 
Müügiesindaja, Andres Leismann
Telefon: +372 56 508 307
E-mail: andres@osmo.ee
 
Müügiesindaja, Mihkel Sepp
Telefon: +372 55 517 029
E-mail: mihkel@osmo.ee
 
Müügiesindaja Lätis, Agris Ramats
Telefon: +371 29 441 888
E-mail: agris@osmobaltic.lv
 
Müügiesindaja Leedus, Maksim Avdejenkov
Telefon: +370 62 068 555
E-mail: maksim@osmo.lt
 
Müügisekretär, Julia Kudrjašova
Telefon: +372 6 827 917
E-mail: julia@osmo.ee
 
Ladu, Tõnu Ehalaan
Telefon: +372 600 26 96
E-mail: osmo@osmo.ee
 
Juhatuse liige/ Paigaldusosakond, Mikk Vist
Telefon: +372 58 904 424
E-mail: mikk@osmo.ee

Märksõnad

Näita kõiki

Valdkonnad

Teised kontaktid

 
Müügiesindaja, Andres Leismann
Telefon: +372 56 508 307
E-mail: andres@osmo.ee
 
Müügiesindaja, Mihkel Sepp
Telefon: +372 55 517 029
E-mail: mihkel@osmo.ee
 
Müügiesindaja Lätis, Agris Ramats
Telefon: +371 29 441 888
E-mail: agris@osmobaltic.lv
 
Müügiesindaja Leedus, Maksim Avdejenkov
Telefon: +370 62 068 555
E-mail: maksim@osmo.lt
 
Müügisekretär, Julia Kudrjašova
Telefon: +372 6 827 917
E-mail: julia@osmo.ee
 
Ladu, Tõnu Ehalaan
Telefon: +372 600 26 96
E-mail: osmo@osmo.ee
 
Juhatuse liige/ Paigaldusosakond, Mikk Vist
Telefon: +372 58 904 424
E-mail: mikk@osmo.ee

Märksõnad

Näita kõiki

Valdkonnad

Pildid ja videod

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge