Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Nõustun

Firmade andmebaas: Metaline OÜ

Telefon: +372 5191 2000
Aadress: Kadaka tee 72a, Tallinn, Harjumaa
E-post: ken.tomson@metaline.ee
Koduleht: www.metaline.ee
Reg. nr: 12570240
KMKR nr: EE101707998

Metaline OÜ on 2014ndal aastal asutatud kiiresti arenev ettevõte, kelle oskuslik kollektiiv omab antud valdkonnas aastatepikkust kogemust! Firma põhitegevuseks on ventilatsioonitoodete valmistamine. Metaline OÜ pakub enda klientidele usaldusväärset teenust, mis hõlmab nii toodete kvaliteeti kui ka tarne tähtaegadest täpset kinnipidamist. Metaline OÜ tegutseb vaid B2B turul ning ettevõtte koostööpartneriteks on suurettevõtted nii Eestist kui ka Soomest!

TEISED KONTAKTID

Tegevjuht, Ken Tomson
Telefon +372 51 91 2000
E-post ken.tomson@metaline.ee
Müügijuht, Raimond Adamson
Telefon +372 50 16 708
E-post raimond.adamson@metaline.ee
Müügijuht, Tiit Tagel
Telefon +372 50 22 846
E-post tiit.tagel@metaline.ee
Müügiassistent, Ester Kuusik
Telefon +372 56 21 2514
E-post ester.kuusik@metaline.ee
Tootmisjuht, Sergei Mooro
Telefon +372 52 78 714
E-post sergei.mooro@metaline.ee
Arendusspetsialist, Helen Tintse
Telefon +372 52 12 220
E-post helen.tintse@metaline.ee

MÄRKSÕNAD

VALDKONNAD

Hinnangutega
ettevõtete andmebaas