+ Lisa oma töö      

Kui palju maksab kipsivalu?

03. oktoober 2023 Hange.ee
Tagasi
kipsivalu, kipsivalu m2 hind, kipsivalu hind, kipsivalu maksumus, kipspõranda hind, kipspõranda valamise hind, kipspõranda paigalduse hind, kipspõranda maksumus
Keskmine hind 48 €/m²

Hange.ee ehituskeskkonda sisestatud tööde põhjal kujunes keskmiseks kipspõranda valamise hinnaks 48€/m²(sisaldab käibemaksu). Kipsivalu hind sisaldab muuhulgas kulusid materjalile, transpordile ja tööjõule. Maksumus ei sisalda eeltöid. Keskmise hinna leidmise aluseks on ehitusettevõtete poolt tehtud hinnapakkumised kahekümnele Hange.ee keskkonda lisatud kipsivalu põrandatööle.

Madalaim 33€
Keskmine 48€
Kõrgeim 74€

Kipsivalu hind €/m2

Kipspõrand

Kipsist valatud põrand on tänapäevane ja kiire lahendus põrandate ehitamiseks. See sobib nii vanade kui ka uute hoonete põrandate valamiseks ja tänu oma kergusele kasutatakse kipsivalu tihti just ülemistel korrustel.  Kipspõrand sobib seetõttu väga hästi puit- ja palkmajadesse ning puidust korrusmajadesse. Materjali isetasanduva omaduse tõttu on kipsivalu ideaalne valik vanade majade renoveerimisel, võimaldades lihtsasti saavutada põrandate ühtlase tasapinna. Kipsivalu on eriti sobiv põrandakütte paigaldamiseks.

Kipsivalu

Kipsivalu paigaldamine nõuab kogemusi ja teadmisi, et oleks tagatud põranda õige tugevus ja vastupidavus. Enne kipsivalu on soovitatav konsulteerida spetsialistiga, et tagada projekti vastavus kõikidele vajalikele nõuetele ja normidele. Arvesse tuleb võtta ka seda, et enne valu on vaja teha mõningad eeltöö nagu servalindi ja paberi paigaldus ning põrandakütte puhul tuleb paigaldada ja kinnitada põrandakütte torud. Oluline on objektil tagada elektri ja vee olemasolu. Keskmise suurusega kodu puhul kulub valamiseks reeglina paar tundi.

Kipsivalu suur eelis võrreldes betoonpõrandaga on selle kuivamise kiirus, sest juba järgmisel päeval pärast valu võib sellel reeglina käia. Kolmandal päeval võib tõsta sellele peale raskemaid esemeid ja viie päeva möödudes võib sisse lülitada põrandakütte, mis kiirendab oluliselt valatud põranda kuivamise aega. Kipsivalu kohata loe lähemalt: Kipsivalu ABC

Arvesse tuleb võtta seda, et kipsivalu ruutmeetrihind sõltub suuresti ka tööde mahust.

Kipsivalu hind sisaldab tüüpiliselt järgnevaid kulusid ning töid:

  • Materjalid,
  • Materjalide ja seadmete transport,
  • Kõrguste märkimine,
  • Valamis- ja silumistööd,
  • Jääkide koristamine.

Leia ehitaja enda lähedalt! Lisa oma töö ja saa pakkumisi - Hange.ee

+ Lisa oma töö

Vaata ka Hange.ee keskkonda lisatud kipsivalu töid ja ehitusettevõtete hinnapakkumusi:

Töö lisatud:

Töö nimetus:

September 2023

Kipsivalu

August 2023

Kipsivalu 26m2

Juuli 2023

Kipsivalu põrandale ca 60m2

Juuni 2023

Kipsivalu

Juuni 2023

Korteri põranda tasandamine

Mai 2023

Kipsivalu Tapal

Aprill 2023

Kipsvalu eramu 2 korrusele

Veebruar 2023

Põranda valu

Detsember 2022

Kipsivalu

Oktoober

Põranda kipsivalu

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge