Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
| Hanke lõpp: | P, 28. aprill, 2024 |
| Maakond: | Lääne-Virumaa |
| Muu asula: | Letipea |
| Tööde lõpp: | Kokkuleppel |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tellija poolt |
| Soovin pakkumisi: | Summa kogu projektile |
Letipeal vaja mõned plekitööd ära teha vanal katusel.
1) uue korstna ümbert plekitööd ja vaja veekindlaks teha. Hetkel on seal u 60x30cm auk uue korstna kõrval, sest vana korsten oli laiem, see tuleks siis korralikult kinni saada (hetkel kile ja teip). Mul on olemas neli täislehte vana Svastika Brand katuselehte, millel üks pool on puhas ja klapiks toonilt minu praeguse vana katusega. Teine pool mis varem oli teise majal õuepoolel on kulunud ja värvitud, aga äkki saab kasutada puhast poolt?
2) maja tuulekoja ja palkseina vahelt tuleb aeg-ajalt vihmavett sisse. tuleks vaadata kas sealt on see plekk kuidagi lahti tulnud või mis annaks teha, et veekindlaks saada see vahe.
Pakkumisi kokku: 5
| Ettevõte | Summa | Vestlus | ||
|---|---|---|---|---|
|
Pakkuja profiil |
700€ Ei ole KMKR | Ei ole KMKR | 21.04.2024 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: tere, tegin pakkumine, muidugi enne tööde alustamist tuleb tutvuda objektiga |
||||
|
Pakkuja profiil |
650€ KM lisandub | KM lisandub | 21.04.2024 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: Hinnas uued korstna ümbris plekid koos paigaldusega. Ääre remont töö. Tasu sularahas. |
||||
|
Pakkuja profiil |
800€ KM lisandub | KM lisandub | 21.04.2024 | Vestlus (9) |
|
Pakkumise kirjeldus: Tervist sisaldab korstna plekksepatöid , kohapeal vastavalt mõõtmetele valmistame ja paigaldama plekid. Seina osal peab kohapeal jooksvalt vaatama mis võimalus oleks leket peatada . Tundub et sokli plekk ja seina liide puudulik . Mitme kordne maja ? Täpsem info vestluses . Lugupidamisega Mp |
||||
|
Pakkuja profiil |
1 650€ KM lisandub | KM lisandub | 22.04.2024 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus:
Objekti ülevaatamine/mõõdistamine, Hange.ee kulud;300 |
||||
|
Pakkuja profiil |
400€ Ei ole KMKR | Ei ole KMKR | 28.04.2024 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: Tere, teen pakkumise korralikult valtsitud korstnaplekkide paigaldusele ja eeskoja seinapleki isoleerimisele. Selleks et teada kas piisab vanast plekist või tuleb siiski uus tellida, peaks kohapeal asja üle vaatama. |
||||
Korraldaja vastus: 22.04.2024 16:26
Ehitusfirmade otsingumootoris on 181 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Plekksepatööd"