+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Puitehitised" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Salvkaevule kaane ning võllsüsteemi ehitus ja paigaldus

ID 87323

735 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 30.10.2023
  • check Võitja valik kuni
    06.11.2023
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: E, 30. oktoober, 2023
Maakond: Võrumaa
Linn: Võru
Tööde algus: E, 13. november, 2023 (Soovituslik)
Tööde lõpp: P, 19. november, 2023 (Soovituslik)
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Vaja oleks Võru maakonnas, Rõuge vallas asuvale salvkaevule ehitada uus võllisüsteem koos kaevukaanega ning sobiva hinna ning kokkuleppe korral võiks teha kaevu betoonrakkele ka puidust ümbrise ning varikatuse (nn kaevumaja). Kaevu ümber maapind veidi kaldu, kaevul üheltpoolt maast betoonrakke ääreni umbes 10cm väiksem mõõt kui teiseltpoolt, fotodelt mõõdud näha. Veel oluline, et betoonrakkest on läbi viidud vibropumba juhe ja voolik, betoonrakkele puidust ümbrise ehitamisel neid vaja ümbrisega klapitada/sobitada, et ei peaks ära võtma. Kaevus ka vibropump, uuel kaevukaanel peaks olema mingi konks või rakendus kaane külge vibropumba riputamiseks. Kaevul betoonosa välisläbimõõt on 120cm, betoonosa maapinnast väljaulatuva osa kõrgus on ca 70cm ja praegu vända metallist tugivõlli kõrgus betoonosa ülemisest servast 63cm. Praegused võlli tugipostid mädanenud ja kui kõvemini tõukaks, siis kukuksid ümber, st nende eemaldamisega suurt aja- ja jõukulu ei ole (vajadusel võin ise eemaldada).

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID65765

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 3

Ettevõte Summa Käibemaks Lisatud Vestlus
Kasutaja ikoon ID58430
Pakkuja profiil Väike nool paremale
1 250€ Sisaldab KM Sisaldab KM 17.10.2023 Vestlus (1)
Kasutaja ikoon ID40905
Pakkuja profiil Väike nool paremale
1 020€ Sisaldab KM Sisaldab KM 30.10.2023 Vestlus (1)

Pakkumise kirjeldus:

Pakkumine pildiloleva kaevumaja ehitusele ja paigaldusele.
Lugupidamisega

Kasutaja ikoon ID73625
Pakkuja profiil Väike nool paremale
2 000€ Sisaldab KM Sisaldab KM 30.10.2023 Vestlus (0)

Pakkumise kirjeldus:

Tere,

Hea meelega teostame tööd teie jaoks.tööd tehakse kvaliteetselt ja võimalikult kiiresti.Pakume 5 aastane garantii oma töödele.

See hind sisaldab kõiki nimekirjas olevaid soovitud tööd.
Spetsialisti tulek teie objektile, hinnapakkumise ja tööteostamise lepingu koostamine.

Minu firma tegeleb katuste, fassaadide ehitusega ning üldeh ... Rohkem

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: private ID59419   16.10.2023 17:41
Tere! Soovitan soojalt salvkaevu Vibropumpa mitte panna!

Tervitades!

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 16.10.2023 18:53

Tere. Vabandan võib-olla rumala küsimuse pärast, aga mis see vibropump kaevule halba teeb?

Tervitustega

Teavita reeglite rikkumisest

Küsimus: private ID59419   16.10.2023 18:59
Tere taas! Väristab kaevupõhja pinnast lahti ja vesi tõstab pinnast üles. aastate pärast, kui algselt oli ~30-40cm üleval põhjast võib pump olla ikkagi mudas. Võib ka veeesoontele liiga teha.

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 16.10.2023 19:23

Tänan selgitava vastuse eest. Esialgu vast jätame vibropumba ikka kaevu, juhul kui tekib võimalus vee majja sisse viimiseks, siis vaja rakendada mingi teine lahendus.

Teavita reeglite rikkumisest

Küsimus: private ID59419   16.10.2023 19:25
Selge! Kui vaja tuppa vesi vedada, saan täitsa ära teha koos materjaliga. Aga siis peate lihtsalt uue hanke tegema.

Tervitades!

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 16.10.2023 19:33

Aitäh, kaalume teemat.

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Puitehitised" on 2 aktiivset tööd

Akna tala vahetus

Asukoht: Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud: 1p 16h
Tehtud pakkumisi: 2

no-img Pilt puudub

Puidust trepi ja terassi ehitus

Asukoht: Läänemaa, Matsalu
Aega jäänud: 13p 16h
Tehtud pakkumisi: 1

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.