Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
| Hanke lõpp: | L, 24. juuni, 2023 |
| Maakond: | Harjumaa |
| Linn: | Tallinn |
| Tööde algus: | E, 26. juuni, 2023 (Soovituslik) |
| Tööde lõpp: | T, 27. juuni, 2023 (Soovituslik) |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tellija poolt |
| Soovin pakkumisi: | Summa kogu projektile |
Soovime paigaldada pesumasina pealse valamu https://www.sansan.ee/vannituba/pesumasinapealne-valamu-paa-claro-mini.html. Vaja oleks valmistada lihtne valamukapp/laud, millele see valamu asetada, samuti ühendaa valamu ja vahetada segisti. Kapi võiks ehitada ehituspoodides saada olevast köögitasapinnast, mis siis kolmeks vastavaks jupiks lõigata (lasta) ning näiteks mingite nurgikutega kokku kruvida.
Valamu ja pesumasin peavad jääma vasakusse serva, kuna paremal on veemõõtjad, millele on ligipääsu tarvis. Kogu ruumi Laius on 87cm.
Esmalt palume hinnangut, kas seda valamut on võimalik tööpinnale asetada (hetkel paigaldatud seinale, kuid valesti, sest vastu pesumasinat. Samasse kohta, kuid sentimeeter kõrgemale tundub aukude puurimine vanasse kiviseina riskantne).
Valdkonnas "Eritellimusmööbel" on 2 aktiivset tööd
Asukoht:
Tartumaa
Aega jäänud:
1p 7h
Tehtud pakkumisi:
1
Asukoht:
Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud:
2p 7h
Tehtud pakkumisi:
0
Ehitusfirmade otsingumootoris on 151 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Eritellimusmööbel"