+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Kanalisatsioonitööd" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Kanalisatsioonikaevu ehitus

ID 73458

406 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 23.06.2022
  • check Võitja valik kuni
    30.06.2022
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: N, 23. juuni, 2022
Maakond: Harjumaa
Linn: Tallinn
Tööde algus: E, 27. juuni, 2022 (Soovituslik)
Tööde lõpp: N, 07. juuli, 2022 (Soovituslik)
Ehitusmaterjalid: Töö tellija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Kahe vana kanalisatsioonikaevu demontaaž ja uue min. 400mm kaevu paigaldus. Kaevu kõrgus ca 2m, töölõigu pikkus ca 5m.
Tuleb demonteerida 2 vana betoonkaevu ja nende vaheline vana betoontoru, et majast tulevad uued torud ühendada linnakanalisatsiooniga, mis on 160mm. Majast tuleb välja esimesse kaevu 3 toru, üks 160mm toru ja kaks 110 mm toru. Esimene kaev kaotatakse. 110mm torudele tuleks teha kolmiku abil puhastusväljavõte maapinnale ja siis liita nad 160mm peatrassiga. 160mm trass viia uude kaevu, mis tuleb olemasoleva 2. kaevu asemele. 2. kaevu tuleb sisse kaks 110mm toru.

Vanad materjalid tuleb Töövõtjal utiliseerida. Tagasitäide tehakse olemasoleva mulla ulatuses. Puudujääva mulla ja lõppaljastuse teeb Tellija ise.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID69361

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 1

Ettevõte Summa Käibemaks Lisatud Vestlus
Kasutaja ikoon ID9009
Pakkuja profiil Väike nool paremale
4 260€ KM lisandub KM lisandub 23.06.2022 Vestlus (0)

Pakkumise kirjeldus:

Pakkumine sisaldab kaeve ,torustik ,uus kaev , ühendamised

Küsimused hanke korraldajale

Hanke korraldajale ei ole veel küsimusi esitatud.

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Kanalisatsioonitööd" on 3 aktiivset tööd

Kanalisatsioonisüsteemi paigaldus, septiku ja imbväljakuga

Asukoht: Raplamaa, Raela
Aega jäänud: 1p 17h
Tehtud pakkumisi: 2

Biopuhasti+imbväljak

Asukoht: Saaremaa, Pihtla
Aega jäänud: 16p 17h
Tehtud pakkumisi: 1

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.