+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Üldehitus" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Kennelmaja

ID 52658

892 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 08.08.2020
  • check Võitja valik kuni
    15.08.2020
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: L, 8. august, 2020
Maakond: Võrumaa
Muu asula: Rõuge vald
Tööde algus: E, 20. juuli, 2020 (Soovituslik)
Tööde lõpp: E, 03. august, 2020 (Soovituslik)
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Tuhaplokist (väljast osaliselt silikaadiga kaetud) ja teises osas puidust hoonesse koerte kennemaja rajamine. Tegemist on suures osas eri tasapinnalt ebaühtlaselt betoneeritud põrandaga kõrvahoonega (vt pilt seest), kuhu soov rajada hästi puhastatavate põranda ja seintega koerte ruumid/boxid. Hoone viimane osa on endine küün - laudsein ning lae toetustalad toestatud postvundamendile - selle hoone osa puhul on vajalik talade vahetus (osaliselt vajunud, mädanenud), seinte täielik ümber ehitamine, mis võiks olla ka blokkidest/kivist vms materjalist. Hoone lõppu paigaldada olemasolev 2,5x2 m pakettaken + kolm väiksemat akent.
Vajalik vaheseina lõhkumine, lae soojustamine.
Põrand peaks olema surve- või aurupesuriga puhastatav (survepesuri korral vajalikud äravoolu rennide rajamine) nt betooni põrand, mis värvitud liivaga segatud värgiga. Põrand ei või olla libe!
Bokside vaheseinad peavad osaliselt olema läbipaistmatud, kuid õhu liikumise tagasiseks ülevat avatud, samas võrega eraldatud. Materjali valikul arvetsada, et boksides on suured tugevad koerad. Boksi peab pääsema hoone seest (boksid kahel pool, vahekäik keskel) ja boksist väljapääs peab koerale olema ka läbi seinas oleva ava (suletav üles või kõrvale liigutatava kindla luugiga) (vt näidis materjal). Boksides peavad olema automaatjootjad.
Hoonesse tuleb paigaldata ka õhksoojuspump.
Hoone suurus u 8x6,5m. + 7,2x6 m.
Vajalikud elektritööd valgustite, lülitite, pistikute jms paigaldamiseks (hoones on uus elektrikapp).

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID55777

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 2

Ettevõte Summa Käibemaks Lisatud Vestlus
Kasutaja ikoon ID56388
Pakkuja profiil Väike nool paremale
18 300€ Ei ole KMKR Ei ole KMKR 26.07.2020 Vestlus (0)

Pakkumise kirjeldus:

Teeme tööd kvaliteetselt ja saame alustada kohe peale ettemaksu laekumist.

Kasutaja ikoon ID54345
Pakkuja profiil Väike nool paremale
22 600€ Ei ole KMKR Ei ole KMKR 06.08.2020 Vestlus (0)

Pakkumise kirjeldus:

Pakkumine tehtud soovitud töödele. Sisustus koerte aedade piltidele sarnane. Korralik ja kvaliteetne tulemus garanteeritud.

Parimat.

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: private ID38260   07.07.2020 20:45
Kas võib teha ka ainult pakkumist põranda peale?

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 07.07.2020 20:51

Kahjuks, ei ole huvi ainult põranda valamise osas. Vajalik on terviklahendus.

Teavita reeglite rikkumisest

Küsimus: private ID52402   10.07.2020 00:12
Kas võib esitada küsimusi terviklahendusega seoses, mida on ca 50?

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 10.07.2020 08:32

Muidugi. Vastan nagu oskan :)

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Üldehitus" on 12 aktiivset tööd

Kuuride lammutus ja uute ehitamine

Asukoht: Viljandimaa, Viljandi
Aega jäänud: 17p 15h
Tehtud pakkumisi: 12

3 toalise korteri kapitaalremont

Asukoht: Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud: 4p 15h
Tehtud pakkumisi: 10

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.