+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Betoonitööd" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Auto varjualuse betoonpõranda ehitus

ID 138500

10 vaatamist

Prindi

  • 1 Pakkumiste tegemine
    kuni 07.07.2026
  • 2 Võitja valik kuni
    17.07.2026
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: T, 7. juuli, 2026
Maakond: Harjumaa
Tööde lõpp: Kokkuleppel
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Varjualusel hetkel all tihendatud freesasfalt. Selle peale saab koheselt teha betooni valu. Ruumi mõõtmed ca 3,6x6,4m ning betooni kihi paksuseks võiks esialgu arvestada ca 12cm (aluspind ebaühtlase kõrgusega). PUMI juurdepääs olemas.
Pakkumine peaks sisaldama järgmist:
- Perimeetri saalungi ehitus, kuna hoone on postvundementide peal.
- Kile ja armatuuri paigaldus
- Betooni valu ning koperdamine (betoonina võiks kasutada tugevamat ehk C30/37 klassiga betooni).

Kogu materjal (saalungi materjal, kile, armatuur, betoon jms) töö tegija poolt.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: ettevõte ID92109

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 0

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: Hange.ee assistent i 30.06.2026 00:15
1. Kas betoonpõrand peab jääma lõppviimistlusega (silutud/helikopterdatud pind) või on plaanis hiljem katta see näiteks epoksiidi, plaatide vms kattega?

2. Kas põrandale on ette nähtud koormused (nt sõiduauto, raskem tehnika, tõstuk vms), mis võiksid mõjutada armeerimise lahendust või betooni paksust?

3. Kas on vajalik põrandale teha kalded vee äravooluks või trapid/äravoolulahendused?

4. Kas postide ümbruses on vaja teha erilahendusi (nt dilatatsioonivuugid, tugevdatud servad, ankurdamised)?

5. Kas olemasolev freesasfaldi aluspind on tellija hinnangul piisavalt kandev või on vaja arvestada täiendava tasandamise või tihendamisega enne betoonivalu?

Korraldaja vastus: 30.06.2026 00:22

Tänan lisaküsimuste eest.
1. Võiks olla koperdatud pind.
2. Seal varju all seisab ka edaspidi piltidel nähaolev sõiduauto. Muud rasketehnikat sinna ei tule.
3. Kaldeid/äravoolusid/trappe vaja teha ei ole.
4. Kuna minu puhul ei ole tegu spetsialistiga, siis ei oska antud teemale hinnangut anda. Esialgu oli mõte, et betton saaks ka seina horisontaalse prussi alla, kuid ses osas kahtlustan, et see võib vist varjualuse külmadega ülesse tõsta.
5. Ilmselt tasuks tihendajaga ennem valu üle käia.

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Aega jäänud: 7 päeva 20h

Jälgi seda hanget

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Betoonitööd" on 8 aktiivset tööd

Tugimüüri betoonivalu

Asukoht: Tartumaa, Elva
Aega jäänud: 3p 20h
Tehtud pakkumisi: 1

Kasvuhoone lintvundament + kuuri vundament

Asukoht: Harjumaa, Saue
Aega jäänud: 3p 20h
Tehtud pakkumisi: 1

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.