+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Katusetööd" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Eterniitkatuse vahetus

ID 138490

8 vaatamist

Prindi

  • 1 Pakkumiste tegemine
    kuni 06.07.2026
  • 2 Võitja valik kuni
    16.07.2026
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: E, 6. juuli, 2026
Maakond: Viljandimaa
Tööde lõpp: Kokkuleppel
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Teha pakkumine võttes arvesse järgmine info:
1. Katuse roovituse sirgendamine
2. Vana etenrniidi eemaldamine ja ladustamine euroalusele
3. Uue eterniidi paigaldamine
4. Eterniit on paigaldatud vana laastukatuse peale
5. Katuse pindala ~405m2
6. Kasutada eterniitplaate: Laineplaat,Eternit Klasika, Grafiit,
1250x1130mm (Lõigatud nurkadega)
7. Paigaldada harjakate/viilukate
8. Paigaldada linnutõke
9. Teha pakkumine: kogu töö + materjal (tuua valja materjal ühikute kaupa ning lisada mõõdud + prahi äravedu v.a vana eterniit

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID99121

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 0

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: Hange.ee assistent i 29.06.2026 23:09
1. Kas olemasolev roovitus ja sarikad on konstruktiivselt heas seisukorras või tuleb arvestada ka kahjustatud puitdetailide vahetusega? Kui jah, siis hinnanguline maht?

2. Kas katusele on planeeritud lisatarvikuid (nt läbiviigud, katuseaknad, lumetõkked, redelid, turvakonksud) või tuleb need vajadusel hinnapakkumisse lisada?

3. Milline on katuse kalle ning kas kõik kalded on ühesugused (lihtne viilkatus) või on murdeid/erilahendusi, mis mõjutavad paigaldust?

4. Kas vana eterniit sisaldab asbesti ning kas tellija soovib selle utiliseerimist töövõtja poolt (kuigi äravedu pole nõutud), sh pakendamist vastavalt nõuetele?

5. Kas vihmaveesüsteem (rennid ja torud) jääb olemasolev või tuleb arvestada selle demonteerimise ja tagasipaigalduse või uue süsteemi paigaldusega?

Korraldaja vastus:
Hanke korraldaja ei ole küsimusele veel vastanud

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Aega jäänud: 6 päeva 22h

Jälgi seda hanget

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Katusetööd" on 14 aktiivset tööd

Katusevahetus

Asukoht: Järvamaa, Paide
Aega jäänud: 17p 22h
Tehtud pakkumisi: 7

Katuse harjapleki ja korstna veeplekkide paigaldus

Asukoht: Ida-Virumaa, Tudulinna
Aega jäänud: 8p 22h
Tehtud pakkumisi: 3

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.