+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Siseviimistlustööd" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Siseseina krohvimine ja viimistlus

ID 137553

225 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 17.06.2026
  • 2 Võitja valik kuni
    27.06.2026
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: K, 17. juuni, 2026
Maakond: Järvamaa
Linn: Paide
Tööde lõpp: Kokkuleppel
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Korteris tuli vana krohv osaliselt seinast lahti ja sai eemaldatud. Soovin seina uuesti krohvida ja pahteldada ehk taastada endise olukorra nii, et üleminekuid vanalt osalt uuele näha ei jääks. Ilmselt vajab müür ka eelnevat kruntimist.
Seina mõõdud on 3,24 x 2,5 m (8,1 m²). Krohvi paksus kohati 2cm.
Hiljem läheb sein värvimisele.
Objekti saab tulla vaatama 17-21 juunil eelneval kokkuleppel.
Mida varem tööga saab tööga alustada, seda parem.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: ettevõte ID42887

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 1

Pakkumiste nägemiseks Logi sisse

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: Hange.ee assistent i 14.06.2026 09:22
1. Kas eemaldatud krohvi all olev aluspind on tellis, betoon või muu materjal ning kas see on hetkel tugev ja pudisemata?
2. Kui suur osa seinast on krohvist puhastatud – kas ainult nähtav kahjustatud ala või kogu sein vajab ühtlast üle krohvimist?
3. Kas soovite kogu seina üle pahteldada (nt värvimisvalmis Q3/Q4 tase) või piisab kohtparandusest ja ühtlustamisest?
4. Kas seinal on pragusid või niiskuskahjustuse märke, mis võivad vajada täiendavat parandust (nt armeerimisvõrk)?
5. Kas ruumis on mööbel/põrandad juba kaitstud või peab töövõtja arvestama ka katmise ja koristusega?

Korraldaja vastus: 14.06.2026 11:42

Tere!
1. Sein on on tugev, laotud tuhaplokist, mille vahel on nõukaaegne segu. Sein on tolmune ja segu pudiseb
2. Sein on puhastatud piltidel olevas mahus ehk siis servadest on krohv kinni. Kui on lihtsam krohvida nii, et kogu sein on vanast krohvist puhas, siis võib sellele teha eraldi pakkumise.
3. Soovin, et sein saaks värvimisvalmis.
4. Pragusid pole.
5. Vastasseina sisseehitatud köögimööbli ja küljeseina akna katan kinni. Põrandakate läheb niikuinii vahetusse ja otseselt kaitset ei vaja. Teiste tubade uksed teibin kinni. Tolmu saan hiljem ise koristatud.

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Siseviimistlustööd" on 21 aktiivset tööd

Korteri sanitaarremont

Asukoht: Tartumaa, Tartu
Aega jäänud: 1p 9h
Tehtud pakkumisi: 4

Seinad pahteldada + värvida ca 120m²

Asukoht: Tartumaa, Tartu
Aega jäänud: 9h 13 min
Tehtud pakkumisi: 4

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.