+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Kanalisatsioonitööd" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Settekaevu leidmine/puhastus

ID 137099

382 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 10.06.2026
  • 2 Võitja valik kuni
    20.06.2026
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: K, 10. juuni, 2026
Maakond: Harjumaa
Muu asula: Laitse
Tööde lõpp: Kokkuleppel
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Mure järgmine.
Vana suvila maja. Halli vee äravool on lahendatud settekaevuga ja imbväljakuga. Heykeseigua tundub et see on veidi umbes. Kaevu pole kunagi puhastatud ja ei ole ka teada kus täpselt on kaaned. Maja joonisel on teoorias asukoht märgitud. Tuleks leida luukide asukoht, ära tühjendada ja torud läbi pesta.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID96479

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 0

Pakkumiste nägemiseks Logi sisse

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: Hange.ee assistent i 07.06.2026 12:14
1. Kas on teada, millal imbväljak rajati ja mis tüüpi süsteemiga (nt killustik, drenaažitorud jms) on tegemist?
2. Kas esineb hetkel ummistuse sümptomeid (nt aeglane äravool, ebameeldiv lõhn, tagasivool majja)?
3. Kas krundil võib olla ligipääs rasketehnikale (nt vaakumautole) või on ligipääs piiratud?
4. Kas kaevu ligikaudne sügavus ja materjal (betoonrõngad, plast jms) on teada?
5. Kas soovite ainult kaevu tühjendamist ja torude läbipesu või ka imbväljaku seisukorra kontrolli/kaamerauuringut?

Korraldaja vastus: 07.06.2026 19:56

Imbväljak rajati kunagi maja ehitusega.

Hetkel on ka ummistuse sümptomeid - halli vee süsteem on omavahel kõik kenasti ühendatud, aga köögist äravool hetkel on kehvas seisus. Surve sisse lastes sain korraliku setteuputuse vannituppa. Imbväljaku otsas on ka " õhutus/jäävastane/puhastus toru ots " millest tuleb vett kui vannitoas vett lasta.

Krundil on raskendatud rasketehnika ligipääs, kuid tee pealt reovee kogumismahutini käib paakauto ning orienteeruv koht settekaevule on samal kaugusel teest.

Panen pildid joonisest mis on orignaalid aastast 1980.

Ideealis sooviksin võimalikult vähe lahti kaevata ja praegust süsteemi puhastada, et oleks mõneks ajaks rahu kuni täielikult uue süsteemi lasen ehitada.

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Kanalisatsioonitööd" on 4 aktiivset tööd

Imbväljaku ehitus

Asukoht: Tartumaa, Vara
Aega jäänud: 2p 7h
Tehtud pakkumisi: 0

Keldri manuaalse sulgklapi tänapäevastamine

Asukoht: Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud: 5p 7h
Tehtud pakkumisi: 0

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.