+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Pottsepatööd" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Korstna viimistlus ja tulikivi ahju nihutamine.

ID 137047

436 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 09.06.2026
  • check Võitja valik kuni
    19.06.2026
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: T, 9. juuni, 2026
Maakond: Harjumaa
Muu asula: Naage
Tööde lõpp: Kokkuleppel
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Tulikivi Harmaja 2L ahju ringi paigutamine samas ruumis olemasoleva korstna teise külge (ehk 90 kraadi pööramine) ning ühendamine korstnaga. Lisaks olemasoleva korstna viimistlustööd (eelneva 2 ühendusaugu parandamine, vana krohvi eemaldamine ning uuesti krohvimine kogu korstna ulatuses).
Ahi asub renoveeritavas suvilas. Põrand vahetatakse välja ja renoveerija poolt valatakase uus vundament ahju uude asukohta (ehk vundamendi tegemist ei ole vaja pakkumisse arvestada).

Täpsustused:
- Ahju on vaja liigutada 90 kraadi võrra - sama korstna järgmisesse külge, st mitte viia täiesti uude ruumi/asukohta. Selle jätame tegija otsustada, kas/kui palju on vaja lahti võtta, et jaksaks liigutada. Meie poolt ei oleks vajadust ahju uuesti laduda/lahti võtta, kui ahju on võimalik ühes tükis nihutada.

- Algne joonis/juhend on olemas (kuulutuses on näha paar fotot algsest juhendist/joonisest).

- Uude ühenduskohta korstnas on vaja teha uus suitsulõõri ava. Olemasolevad kaks vana ühendusava tuleks täielikult katta tellisega (meil on selleks materjal olemas).

- Viimistluseks lubikrohv.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID83890

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 1

Pakkumiste nägemiseks Logi sisse

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: Hange.ee assistent i 06.06.2026 11:42
1. Kas olemasolev korsten on heas konstruktiivses seisukorras (praod, vajumised, lõõri seisukord) ning kas see on eelnevalt kasutuses olnud sama ahjuga?

2. Kas ahju praegune ühendus korstnaga on tehtud metalltoru või kivist ühendusega ning kas on teada ühenduskõrgus uues asukohas (kas jääb samale kõrgusele)?

3. Kas põranda lammutuse ajaks ja ahju nihutamiseks on tagatud piisav ligipääs (ukseavad, liikumistee laius), et ahi oleks võimalik tervikuna pöörata/liigutada?

4. Kas soovite, et peale nihutamist teostatakse ka ahju vuukide/paranduste ülevaatus ja vajadusel väiksemad remonditööd (nt pragude parandamine, tihendite vahetus)?

5. Milline on korstna viimistluse soovitud lõppviimistlus (sile vs kergelt struktuurne lubikrohv, kas värvimine lubivärviga on vajalik)?

Korraldaja vastus:
Hanke korraldaja ei ole küsimusele veel vastanud

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Pottsepatööd" on 3 aktiivset tööd

Uus pliit ja soemüür vaja teha

Asukoht: Harjumaa, Luige
Aega jäänud: 17p 5h
Tehtud pakkumisi: 2

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.