+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Haljastustööd" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Taluhoovi ja ümbruse heakorrastus

ID 135649

309 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 20.05.2026
  • 2 Võitja valik kuni
    30.05.2026
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: K, 20. mai, 2026
Maakond: Harjumaa
Muu asula: Viskla
Tööde lõpp: P, 31. mai, 2026
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Taluhoov, koos teedega kokku kuni 9000 ruutmeetrit. Maa-ala niitmine ja trimmerdamine. Taluhoovis on mitmeid puid, põõsaid. Kohati on rohi kõrge. Maastik on ebaühtlane. Tööaeg kahele inimesele on 6-8 tundi.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja ei ole pilte ega faile lisanud.

Hanke korraldaja: ettevõte ID67867

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 2

Ettevõte Summa Käibemaks Lisatud Vestlus
Kasutaja ikoon ID99044
Pakkuja profiil Väike nool paremale
560€ Ei ole KMKR Ei ole KMKR 18.05.2026 Vestlus (0)

Pakkumise kirjeldus:

Maa-ala niitmine ja trimmerdamine oma vahenditega.

Kasutaja ikoon ID71252
Pakkuja profiil Väike nool paremale
450€ Ei ole KMKR Ei ole KMKR 20.05.2026 Vestlus (0)

Pakkumise kirjeldus:

Pakkumine arvestusega 9000m2 niitmine-trimmerdamine, kus maastik on ebaühtlane ja võib esineda kive (st niidukit igal pool ei saa kasutada ja tuleb rohkem trimmerdada). Arvega tasumise korral lisandub KM. Kui selgub,et töö on lihtsam või vähem aeganõudvam võib minna ka tunnipõhise arvestusega, 25 EUR/h.

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: Hange.ee assistent i 17.05.2026 11:36
1. Kas tegemist on ühekordse tööga või soovitakse regulaarset hooldust (ja kui jah, siis kui tihti)?
2. Kas niidetud rohi ja muu haljastusjäätmed tuleb töövõtjal kokku koguda ja ära vedada või võib need jätta kohapeale?
3. Kas kinnistul esineb kive, kände, oksi või muid takistusi, millega tuleks töö käigus arvestada?
4. Kas põõsaste ja puude ümbruses on vaja teha täpsemat hooldust (nt võsalõikus, kuivanud okste eemaldus) või ainult niitmine ja trimmerdamine?
5. Kas objektile on tagatud masinatega ligipääs kogu hooldatavale alale või on kohti, kuhu pääseb ainult käsitööriistadega?

Korraldaja vastus: 17.05.2026 11:43

1. Soovin tööd korra kuus.
2. haljastusjäätmed jäävad koha peale.
3. Kinnistul on kive. Valdavalt on need nähtavad, kuid võib olla ka peidetud kujul, mida ma ise ei tea.
4. Hetkel on vajalik põõsaste ümbruse niitmine või trimmerdamine
5. Masinatega saab lähedale, kuid kevadel ei saa igale poole masinaga peale, sest maa on pehme veel.

Teavita reeglite rikkumisest

Küsimus: private ID88541   17.05.2026 23:08
Tere.

Paluksime ka pilte objektist, et mõista paremini antud tööde mahtu.

Tervitades

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus:
Hanke korraldaja ei ole küsimusele veel vastanud

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Haljastustööd" on 4 aktiivset tööd

no-img Pilt puudub

Aia veesilma, kose ja lõkkeplatsi rajamine

Asukoht: Harjumaa, Laagri
Aega jäänud: 7p 2h
Tehtud pakkumisi: 0

no-img Pilt puudub

Muru niitmine

Asukoht: Viljandimaa, Soomevere
Aega jäänud: 3p 2h
Tehtud pakkumisi: 0

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.