Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
Võitjaks osutus kasutaja ID 93802
| Hanke lõpp: | T, 12. mai, 2026 |
| Maakond: | Harjumaa |
| Linn: | Tallinn |
| Tööde lõpp: | Kokkuleppel |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tellija poolt |
| Soovin pakkumisi: | Summa kogu projektile |
Aia ning kuuri ukse parandus.
Probleem seisneb peamiselt selles, et aia väravad/uksed on vajunud ja kinnitused lahti tulnud – üks aiauks on hingedest lahti ning ei püsi korrektselt kinni. Kuuri uks on samuti viltu/vajunud ning ajutiselt toestatud laudadega. Puitosad on vanad ja ilmastikust kulunud, kuid täielikult lagunenud ei tundu.
Tõenäoliselt ei piisa ainult korrastamisest – vajalik on osaliselt detailide vahetamine. Eeldatavalt tuleb vahetada või tugevdada hinged, kinnitused ja mõned lauad/toestused. Võimalik, et mõne ukse raam vajab sirgendamist või tugevdamist. Eesmärk on teha võimalikult väikese eelarvega korralik ja viisakas lahendus.
Aia- ja kuuriuksed on puidust, metallist hinged ja kinnitused.
Aia postid tunduvad enamasti püsti ja kasutatavad, kuid mõned värava-/ukseraamid on vajunud või kõverad, mistõttu võib olla vajalik nende sirgendamine ja osaline tugevdamine. Hetkel ei paista, et kogu poste peaks välja vahetama.
Täiesti uut lukusüsteemi ei ole tingimata vaja, kuid võiks üle vaadata olemasolevad sulgurid/riivid ning vajadusel lisada lihtne uus riiv või lukustus, et väravad püsiksid kinni ja oleksid mugavalt kasutatavad.
Pakkumisi kokku: 2
| Ettevõte | Summa | Vestlus | ||
|---|---|---|---|---|
|
Pakkuja profiil |
750€ KM lisandub | KM lisandub | 12.05.2026 | Vestlus (1) |
|
Pakkuja profiil |
580€ Sisaldab KM | Sisaldab KM | 12.05.2026 | Vestlus (3) |
|
Pakkumise kirjeldus: Pakkumine sisldab tööde teostamiseks vaja minevat tasu. Lisandub juurde materjalide kulu. Loodan, et teate ka vaja minevate laudade värvi koodi, et kõik oleks ühte värvi. Töid teostatakse mitme päeva jooksul, kuna lauad on vaja mujal ära värvida. |
||||
Korraldaja vastus: 11.05.2026 13:19
Valdkonnas "Aia ehitus" on 10 aktiivset tööd
Asukoht:
Harjumaa, Luige
Aega jäänud:
6p 6h
Tehtud pakkumisi:
10
Asukoht:
Läänemaa, Pusku
Aega jäänud:
12p 6h
Tehtud pakkumisi:
4
Ehitusfirmade otsingumootoris on 330 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Aia ehitus"