+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Elektritööd" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Vana talu elektrisüsteemi uuendamine (kilp, pistikud, välivalgustus, EV valmidus)

ID 134723

431 vaatamist

Prindi

  • 1 Pakkumiste tegemine
    kuni 11.05.2026
  • 2 Võitja valik kuni
    21.05.2026
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: E, 11. mai, 2026
Maakond: Raplamaa
Muu asula: Suurekivi
Tööde lõpp: Kokkuleppel
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Soovin vana talu elektrisüsteemi korrastamist ja ohutuks muutmist koos tulevikulahendustega.
Hetkeseis tundub ohtlik. Olemasolev vana elektrikilp ja juhtmestik on amortiseerunud ning kasutuses on sisuliselt ainult üks pistik.
Eesmärk on teha praegu ohutu ja toimiv lahendus, mis on kohe kasutatav ning samas valmis tulevikus laiendamiseks.

Olemas:
- peakilp (20A)
- kaabel viidud majani (seisukord ebaselge, vt fotod)
- joonis lisatud (vastavalt skeemile teostada tööd). Asendiplaan DWG formaadis, saab vajadusel.

Vajalikud tööd
1. Elektrikilp: vana elektrikilbi eemaldamine, uue nõuetele vastava kilbi paigaldus, lahendus koos kaitselülitite ja rikkevoolukaitsega, süsteem peab olema ohutu ja töökindel.
2. Pinnapealsed pistikud maja sisse IP44 - 4tk, välitingimustele sobivad pistikud - 2tk
3. Välisvalgustuse valmidus, kaabeldus valgustipunktideni, eraldi kaitse kilbis, jätta võimalus laiendamiseks. Kaevetööd saan ise korraldada vajadusel.
4. Tuleviku valmidus: ette valmistada ühendus saunamaja jaoks, lahendus peab võimaldama tulevikus siduda süsteem saunamaja kilbiga
jätta vajalikud kaablid ja varu kilpi, ei soovi hiljem süsteemi ümber ehitada.
5. Elektriauto valmidus: hinnata olemasoleva süsteemi võimekust (20A), pakkuda võimalus tulevikus laadimispunktiks (eraldi hinnana).
6. Valvekaamera paigaldamine.

Materjalid töövõtja poolt.
Töö peab vastama kehtivatele nõuetele.
Töid peab teostama kutseline elektrik (pädevustunnistusega).
Töö lõppedes peab olema võimalik esitada nõuetekohane dokumentatsioon (nt teostus/akt vajadusel).
Soovin võimalusel objekti ülevaatust enne lõpliku hinnapakkumise tegemist.
Palun pakkumises eraldi välja tuua tööde sisu ja hinnad.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID98635

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 5

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: Hange.ee assistent i 04.05.2026 11:09
1. Kas olemasolev liitumine on ühe- või kolmefaasiline ning kas võrguettevõtjaga on võimalik liitumisvõimsust tulevikus suurendada (nt EV laadija vajaduseks)?
2. Milline on hoone sisese juhtmestiku seisukord – kas soovite täielikku uue kaabelduse rajamist või jääb osa olemasolevast kasutusse?
3. Kui pikk on planeeritav kaabelliin saunamajani ning kas see tuleb maa-alune (kas toru/trassi asukoht on juba määratud)?
4. Välisvalgustuse puhul – mitu valgustipunkti on plaanis ning kas soovite juhtimist lülitist, hämaraanduriga või liikumisanduriga?
5. Elektriauto valmiduse osas – kas soovite ette valmistada ainult kaabli ja kaitse (nt 1F/3F 16A–32A) või paigaldada kohe konkreetse laadija (kui jah, siis millise võimsusega)?

Korraldaja vastus: 04.05.2026 11:18

1. Olemas on peakilp 20A (täpne faaside info palun kohapeal üle kontrollida).
Soovin, et hinnataksite ka liitumisvõimsuse suurendamise vajadust ja võimalusi tulevikus (nt elektriauto laadimiseks).
2. Hetkel vajan majas minimaalselt 2 toimivat pistikut (ajutine lahendus kasutamiseks). Vanatalu täielik renoveerimine toimub hiljem, seega praegu teha ohutu ajutine lahendus.
3. Kaabel saunamajani veetud. lisan foto kaablist.
4. Valgustipunktid hämaraanduriga.
5. Ainult kaabli ja kaitse hetkel ehk valmidus.

Teavita reeglite rikkumisest

Küsimus: private ID94385   04.05.2026 11:37
20A autolaadija jaoks vähe, kas juurde osta ampreid või koormusarvesti lisada

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 04.05.2026 12:01

Palun pakkuda lahendus, mis arvestab tulevikus 3-faasilise elektriauto laadimise võimalusega.
Hetkel võib lahendus olla piiratud olemasoleva liitumisega (20A), kuid süsteem peab võimaldama hiljem liitumisvõimsuse suurendamist ilma ümbertegemiseta.
Võimalusel palun pakkuda ka koormusarvestiga lahendus ajutiseks kasutuseks.
Vajan Teie hinnangut ja lahendus situatsioonile.

Teavita reeglite rikkumisest

Küsimus: private ID94385   04.05.2026 17:24
Sellise kompleksi puhul saaks kõige täpsema hinnangu koha peal asja üle vaadates, aga siin ei lubata sellist pakkumist teha ega konsultatsiooni pakkuda

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 04.05.2026 17:39

Olen nõus, et objekti ülevaatus on vajalik täpse hinnapakkumise tegemiseks.
Eelistaksin siiski, et suhtlus ja esmane pakkumine jääksid Hange.ee keskkonda.

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Aega jäänud: 1 päeva 23h

Jälgi seda hanget

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Elektritööd" on 4 aktiivset tööd

Kaablite vahetus paneelmaja korteris ja siseviimistlus

Asukoht: Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud: 6p 23h
Tehtud pakkumisi: 1

Elektrikilbi audit, projekt ja deklaratsioon

Asukoht: Valgamaa, Tiidu
Aega jäänud: 5p 23h
Tehtud pakkumisi: 1

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.