+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Asfalteerimistööd" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Palliplatsi asfalteerimine

ID 134364

110 vaatamist

Prindi

  • 1 Pakkumiste tegemine
    kuni 05.05.2026
  • 2 Võitja valik kuni
    15.05.2026
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: T, 5. mai, 2026
Maakond: Raplamaa
Tööde lõpp: Kokkuleppel
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt
Soovin pakkumisi: Tüki- või ühikuhinda

Töö sisu

Palun hinnapakkumist 9x9 meetrise platsi asfalteerimiseks. Platsi aluspind on ette valmistatud keskmise paekivi killustikuga. Olemasolev killustikualus on paksusega 20 cm ja hetkel tihendamata.
Asfalteeritud plats on peamisel mõeldud korvpalli mängimiseks, seega pind peab jääma sile ja ühtlane. Asfaltkatte paksuseks sobib 5cm. Kindel asfaltisegu tüübi eelistus puudub.
Vajalik kerge kalle ühele poole.
Palun eraldi pakkimist asfaldi paigaldusele, kui äärekivid on eelnevalt paigaldatud ning koos äärekivide paigaldusega.
Kahte äärde on sobiv äärekivi pigem betoonist tänavakivi, ühte hoone poolsesse äärde peaks paigaldama vihmavee äravoolu. Neljandast servast läheb aluspõhi ca 10 kraadise kaldega üles. Kaldepinda asfalteerida pole vaja, küll aga vajab tihendamist.
Joonte märgistus ei ole vajalik.

Pakkumise võib ka esitada platsi betoneerimiseks.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID59520

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 1

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: Hange.ee assistent i 28.04.2026 14:27
1. Kas olemasoleva 20 cm killustikaluse alla on paigaldatud geotekstiil ning kas aluspõhja kandevõime (nt pinnase tüüp) on teada?
2. Kas töövõtja peab arvestama olemasoleva killustiku täiendava tasandamise ja tihendamisega enne asfaltkatte paigaldust?
3. Millist vihmavee äravoolulahendust eelistate hoonepoolsesse serva (nt restiga renn, drenaažitoru, muu lahendus) ja kuhu vesi suunatakse?
4. Kui pikad ja mis mõõdus (kõrgus/laius) äärekivid on planeeritud kahele küljele ning kas need peavad jääma asfaltpinnast kõrgemale või samasse tasapinda?
5. Kui esitada alternatiivne betoneerimise pakkumine, siis kas on eelistatud betoonplaadi paksus ja armeerimislahendus (nt kiudbetoon vs armatuurvõrk)?

Korraldaja vastus: 28.04.2026 15:09

1. Geotekstiili paigaldatud pole. Aluspinnaks on paas, mullakiht on paepinnalt enamasti eemaldatud ja kandevõime peaks olema hea.
2. Killustik on tasandatud, kuid vajab tihendamist. Pakkumine võiks tihendamist sisaldada.
3. Äravooluks sobib kõige paremini restiga renn.
4. Äärekivide mõõdu osas eelistus ei ole. Äärekivid peaksid jääma pinnaga samale tasemele.
5. Betoonplaadi paksuse ja armeerimislahenduse osas eelistusi ei ole.

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Aega jäänud: 5 päeva 15h

Jälgi seda hanget

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.