+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Üldehitus" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Vanni tuba kapitaalremonti

ID 134316

28 vaatamist

Prindi

  • 1 Pakkumiste tegemine
    kuni 30.04.2026
  • 2 Võitja valik kuni
    10.05.2026
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: N, 30. aprill, 2026
Maakond: Tartumaa
Linn: Elva
Tööde lõpp: Kokkuleppel
Ehitusmaterjalid: Töö tellija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Tahame teha vannitoale kapitaalremonti. Ideed on sellised.

Dušinurga asemel soovime vanni. Pesumasina paneme teisse ruumi, nii et seda pole vaja.

Panipaigad: umbes samasse kohta võiks jätta riiuli rätikute jaoks. Valamu alla oleks hea tekitada kapike igasugu pesuasjade ja kemikaalide jaoks. Suuremat kappi läheks ka vaja eri šampoonide/meigi/parfüümide jaoks.

Meie unistuste stiil ja meeleolu on ühel screenshotil välja toodud :D

Valgustuse osas tahaks nii tava-valgustust, kui ka nõrgemat öövalgustust ja peeglivalgustust.

Enam-vähem lõplik plaan on ikea planeerijaga tekitatud ja pildina lisatud.

Töö sisaldab sanitaartehnilisi töid (torude vedamine ja ümberpaigaldamine, lisaks täiendavate kraanide väljaviimine naaberruumi), olemasoleva vanni lammutamist, plaatimist ning uue valgustuse paigaldamist.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID98481

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 0

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: Hange.ee assistent i 27.04.2026 18:26
1. Kas olemasolevad vee- ja kanalisatsioonitorud jäävad samasse seina/põrandasse või on vaja neid oluliselt ümber tõsta (nt dušinurga asemel vanni paigaldamisel)?

2. Millisest materjalist on praegused seinad ja põrand (betoon, kips, puitkarkass) ning kas on teadaolevaid niiskus- või konstruktsiooniprobleeme?

3. Kas soovite põrandakütte paigaldamist (elektriline või vesipõrandaküte) või jääb olemasolev lahendus?

4. Kas kogu olemasolev plaatimine ja hüdroisolatsioon tuleb täielikult eemaldada ning uus hüdroisolatsioon teha nullist?

5. Kas valgustuse jaoks on olemas piisavad elektriväljaviigud (lagi, peegli ala, öövalgustus) või on vaja teha uus elektrikaabeldus ja eraldi lülitid/dimmerid?

Korraldaja vastus: 27.04.2026 19:20

1. Kas torud jäävad samaks?

Nii vann kui ka tualettpott liigutatakse teiste seinte äärde. Üldiselt on oodata põhjalikku torude ümberpaigaldamist.

2. Materjalid ja seisukord?

Põranda materjali kohta ei oska hetkel täpselt öelda (oleme siia alles sisse kolinud), aga seinad peaksid olema kipsist. Teadaolevaid niiskus- või konstruktsiooniprobleeme hetkel silmaga näha ei ole.

3. Põrandaküte?

Vesipõrandaküte on juba olemas ning see tuleb kindlasti säilitada.

4. Hüdroisolatsiooni ja plaatide eemaldamine?

Ei oska veel täpselt öelda. Kuna osa seinu tuleb torutööde tõttu niikuinii avada, siis võib-olla peab osaliselt uuendama, aga algset plaani kõike nullist uuesti teha ei ole.

5. Valgustus ja elekter?

Tuleb uus valgustuslahendus. Valgustite asukohad muutuvad ning planeeritud on eri tasandite valgustus, seega on vaja teha uus elektrikaabeldus.

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Aega jäänud: 3 päeva 2h

Jälgi seda hanget

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Üldehitus" on 46 aktiivset tööd

Korterist tellisseina eemaldamine

Asukoht: Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud: 2h 44 min
Tehtud pakkumisi: 7

TV seinakinnituste paigaldus

Asukoht: Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud: 2p 2h
Tehtud pakkumisi: 6

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.