+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Terrasside ehitus" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Plaatimine

ID 133416

145 vaatamist

Prindi

  • 1 Pakkumiste tegemine
    kuni 22.04.2026
  • 2 Võitja valik kuni
    02.05.2026
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: K, 22. aprill, 2026
Maakond: Harjumaa
Muu asula: Harkujärve
Tööde lõpp: Kokkuleppel
Ehitusmaterjalid: Töö tellija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Tere!
Soovin derrassi plaatimist. Plaadid on minu poolt. Ülejäänud materjalid ja töö tellin. Ootan hinnapakkumist.
Plaadid on 1200x400x20mm plaadi kulu on kokku 39 plaati (18,72m2 koos trepi astmetega). Astme varvasplaat on 130mm kõrge ja trepi aste on 350mm. Joonisel on plaatide paigutus näha. Plaadi vuugid on 2-3mm. Küsimusi tekitanud sambla tõrje ja puhastuse teen ise.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: ettevõte ID71355

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 1

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: Hange.ee assistent i 15.04.2026 17:31
1. Milline on olemasolev aluspind (nt betoonplaat, killustikalus, vana terrass) ja kas see on loodis või vajab tasandamist?
2. Kas terrassile on ette nähtud kindel kalle vee äravooluks ning kas see on juba aluspinnas olemas?
3. Kas soovite plaatimist liimida betoonile või paigaldada plaatidele reguleeritavatele tugijalgadele/kuivpaigaldusena?
4. Kuidas on lahendatud servad ja ääreviimistlus (nt ääreliistud, nurgaprofiilid, astme esiserva profiil)?
5. Kas trepiastmete ja varvasplaatide kinnituseks on vajalik lisatugevdus või erilahendus (nt mehaaniline kinnitus, hüdroisolatsioon astmetel)?

Korraldaja vastus: 16.04.2026 09:01

1. Tasandamist ei vaja
2. kaldeid teha ei ole vaja
3. Plaadid liimida betoonile
4. Astme esiserv on plaadi tehase serv. derrassi seina äär silikoonida hermeetiliseks.
5. Astme plaadid liimida. Ja vuukida hermeetiliselt niiskuskindla vuugiseguga

Teavita reeglite rikkumisest

Küsimus: private ID86055   15.04.2026 20:55
Tere milla on tööde tegemis aeg plaanis.

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 16.04.2026 11:38

Väga hea oleks järgmine kuu see töö ära teha.

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Aega jäänud: 4 päeva 10h

Jälgi seda hanget

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Terrasside ehitus" on 9 aktiivset tööd

Terrassi ehitus

Asukoht: Harjumaa, Jüri
Aega jäänud: 18p 10h
Tehtud pakkumisi: 7

Väliterrass suvilale

Asukoht: Harjumaa, Kloogaranna
Aega jäänud: 3p 10h
Tehtud pakkumisi: 5

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.