Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
Võitjaks osutus kasutaja ID 73891
| Hanke lõpp: | N, 4. september, 2025 |
| Maakond: | Harjumaa |
| Muu asula: | Viimsi |
| Tööde lõpp: | R, 19. september, 2025 |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tegija poolt |
| Soovin pakkumisi: | Summa kogu projektile |
Maja perimeetris olev räästakast ja 2.korruse laudisega kaetud osad vahetada välja uue fassaadilaudise vastu. Tööde sisse arvestada rõdu välised külgseinad ja lagi, rõdupiire. Laudisega kaetud pinda ca 50m2. Mitte sisse arvestada 2.krs rõdu põrand, mida välja vahetada ei ole vaja.
Aknaavad lahendada ilma raamideta st fassaadilaudis tuleb aknapale servani sirgelt lõpuni. Fassaadi laudise tüüp leida olemasolevaga võimalikult sarnane.
Töövõtja arvestab materjali kulud töö hinna sisse, kaitseb ja katab enne tööde alustamist külgnevad pinnad sh terassid, utiliseerib ise kõik töö käigus tekkinud jäätmed sh eemaldatava laudise ja jätab ümbritseva keskkonna rikkumata ja terveks nagu õigel ehitajal kombeks.
Pakkumisi kokku: 3
| Ettevõte | Summa | Vestlus | |||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8 500,0 € Hinna sees | Hinna sees | Ei soovi | 25.08.2025 | Vestlus (1) | ||||||||||||||||||||
Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID47901 ) :
Keskmine hinnang: |
|||||||||||||||||||||||||
|
Pakkumise kirjeldus:
Tere.
Pakkumine soovitud tööle koos materjalidega jm vajalike vahenditega selleks tööks,km ei lisandu,töö korralik ja puhas,vajadusel garantii. Vaadake ka palun tagasisidet varem tehtud töödest. |
|||||||||||||||||||||||||
|
|
5 000,0 € Lisandub hinnale | Lisandub hinnale | Ei soovi | 25.08.2025 | Vestlus (3) | ||||||||||||||||||||
Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID3527 ) :
Keskmine hinnang: |
|||||||||||||||||||||||||
|
|
3 800,0 € Lisandub hinnale | Lisandub hinnale | Ei soovi | 01.09.2025 | Vestlus (14) | ||||||||||||||||||||
Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID73891 ) :
Keskmine hinnang: |
|||||||||||||||||||||||||
|
Pakkumise kirjeldus:
Tere!
Teen pakkumise värvimistöödele. Pakkumine sisaldab: 1. Vana mustuse ja lahtise värvi eemaldamist ülemise korruse puitpindadelt, ning puhastamist. 2. Mitte värvitavate pindade katmist enne värvimistöid. 3. Kruntimist 4. Värvimist (2kihti) värviks kasutan nordica premium (teknos), on ajaga tõestanud ennast väga vastupidava värvina. 5. Tekkinud jäätmete ära vedu ning utiliseerimist. 6. Tõstukit/tellingut/redelit (vastavalt vajadusele) NB! Kui mõni laud vajab väljavahetust siis selle vahetame välja ja lisandub materjali kulu arvele. 45% ettemaks (arve alusel) materjalide kulu tarbeks. Kui soovite ka pakkumist ikka voodrilaua täielikule väljavahetamisele siis andke palun sõnumite veerus märku. Parimat! |
|||||||||||||||||||||||||
Korraldaja vastus: 28.08.2025 00:13
Valdkonnas "Fassaaditööd" on 5 aktiivset tööd
Asukoht:
Tartumaa, Tartu
Aega jäänud:
2p 6h
Tehtud pakkumisi:
2
Asukoht:
Saaremaa, Orissaare
Aega jäänud:
8p 6h
Tehtud pakkumisi:
2
Ehitusfirmade otsingumootoris on 1215 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Fassaaditööd"