Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
| Hanke lõpp: | T, 26. august, 2025 |
| Maakond: | Lääne-Virumaa |
| Linn: | Rakvere |
| Tööde lõpp: | Kokkuleppel |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tellija poolt |
| Soovin pakkumisi: | Summa kogu projektile |
3 toalises korteris oleks vajalik teostada järgnevad tööd ning transportida materjalid objektile (puumarket või ehituse abc). Materjalide listi toon eraldi mahu järgi välja, et oleks arusaada, kui palju on vajalik transportida materjale objektile. Hanke raames sooviks, et tööde teostaja võtaks antud materjalid välja toodud müügikohast peale ning transpordiks objektile. Objekt asub Rakvere kesklinnas. Korter asub 5 korrusel ning trepikoda on piisavalt suur, et materjale transportida. NB! Materjali võin tellida ka ise ukseni, kuid üles on vaja transportida materjal, see märkige palun pakkudes kindlasti ära. Ehitusjäätmed tuleb utiliseerida.
Teostatavad tööd:
- olemas oleva põranda katmine 12 mm osb plaadiga. Hetkel olemasolevaks põrandaks on saepuruplaat ning sinna peale peaks täiendavalt kinnitama osb plaadi. saepuru plaadi ning osb vahele täiendava liimvahet (maht 53 m2)
- välisukse vahetus, olemasoleva ukse demonteerimine ning asendamine uue uksega
- olemasoleva põranda katmine põranda kipsplaadiga. (ca 4m 2)
- katteseina ehitus (maht ca 5,5m2), šahtidele ja avadele kolme katteseina ehitus metallkarkassile ning vahed täita kivivillaga
- vaheseina ehitus kips/66karkass/vill/kips (maht 9m2). Sirge sein, milles asub kaks ukseava, vannitoa pool jääb avatuks, ehks siis ei pea kipsplaadiga katma. katmata ala ca 4 m2.
- esiku lae ehituts kipsplaadist (maht ca 8m2), lagi ehitada ühekordsest kipsplaadist ning kahteseina tuleb valguskarniis (maht ca 6jm)
- magamistoa ukse kohale ehitada kipsplaadist sirm ning ukse ava ehitada kaheltpoolt 10 cm kitsamaks. sirm ca meeter lai ning 400 mm kõrge.
Materjalid:
OSB 4TGV 12x625x2500- 35 tk
Põrandakipsplaat 900x2000- 2 tk
Kivivill 66mm- 2 pakki
Kipsplaat GKB/2500mm- 10 tk
laeprofiil CD60/3m-10 tk
UD28/3m-4tk
Tycroc TWP/12x600x2500mm-8 tk
66post/2,6m-20tk
Mütsprofiil MP25mm/3m- 6 tk
66vöö/3m-4 tk
50/50 l profiil- 4 tk
betoon 25 kg/kott-15 kotti
Mira x-plan 25 kg/kott- 4 kotti
Plaadisegu 25 kg/kott- 5 kotti
Knauf MP75- 2 kotti
Välisuks 990x2090- 1 tk
Kui on küsimusi, palun täpsustused küsimuste all!
Hanke korraldaja ei ole pilte ega faile lisanud.
Pakkumisi kokku: 2
| Ettevõte | Summa | Vestlus | |||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 475,0 € Lisandub hinnale | Lisandub hinnale | Ei soovi | 25.08.2025 | Vestlus (0) | ||||||||||||||||||||
Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID93229 ) :
Antud ettevõte pole veel ühtegi hinnangut saanud
|
|||||||||||||||||||||||||
|
|
1 800,0 € Ei ole KMKR | Ei ole KMKR | Ei soovi | 26.08.2025 | Vestlus (0) | ||||||||||||||||||||
Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID64435 ) :
Keskmine hinnang: |
|||||||||||||||||||||||||
|
Pakkumise kirjeldus:
Tere, siin pakkumine tööle. Summa sisaldab hange.ee teenustasu. Arvestage pakkumisega ainult sel juhul, kui arvate et ka novembris sobiks seda tööd teha! Olen kohalik tegija.
Lgp TO |
|||||||||||||||||||||||||
Korraldaja vastus: 20.08.2025 15:54
Ehitusfirmade otsingumootoris on 95 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Kipsitööd"