Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
Võitjaks osutus kasutaja ID 73006
| Hanke lõpp: | L, 2. august, 2025 |
| Maakond: | Harjumaa |
| Muu asula: | Kaasiku |
| Tööde lõpp: | Kokkuleppel |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tegija poolt |
| Soovin pakkumisi: | Summa kogu projektile |
Tegemist aastaid seisnud vana suvila vundamendiga mõõtudega ca 12x4m.
Lammutada tuleks vundamendi maapealne osa ja eemaldada pildil nähtav metalltoru ning jäätmetega täita maa-alune osa ning ülejääk utiliseerida. Ligipääs krundile hea, konteineri saab panna praktiliselt objekti kõrvale.
Pakkumisi kokku: 5
| Ettevõte | Summa | Vestlus | |||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
7 600,0 € Lisandub hinnale | Lisandub hinnale | 45% | 30.07.2025 | Vestlus (0) | ||||||||||||||||||||
Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID83842 ) :
Keskmine hinnang: |
|||||||||||||||||||||||||
|
Pakkumise kirjeldus:
Töö kiire ja korralik, tegeleme selliste töödega, seega vajalik tehnika olemas ja mehed pädevad. Pakkumises hanke tasu, tehnika, transport, utiliseerimine (korrektselt, mitte kuhugi metsa alla) ja tööraha. Arvega tasumise võimalus, seljuhul lisandub km, ettemaks kindlustamaks panustatud aega, tehtud kulutusi ja transporti, et ei oleks pärast "Ups, hetkel saame pool anda", mis ei kata isegi meie tehtud kulutusi. Vajadusel 2 pool e leping, kus kõik fikseeritud ja allkirjastatud.
|
|||||||||||||||||||||||||
|
|
6 000,0 € Ei ole KMKR | Ei ole KMKR | Ei soovi | 31.07.2025 | Vestlus (0) | ||||||||||||||||||||
Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID60423 ) :
Keskmine hinnang: |
|||||||||||||||||||||||||
|
Pakkumise kirjeldus:
Teeme ära minu hinnas 1 koorem mulda ka
|
|||||||||||||||||||||||||
|
|
820,0 € Lisandub hinnale | Lisandub hinnale | Ei soovi | 31.07.2025 | Vestlus (7) | ||||||||||||||||||||
Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID73006 ) :
Keskmine hinnang: |
|||||||||||||||||||||||||
|
Pakkumise kirjeldus:
Tere,
Hinna sees on lammutamine, maa-alune osa täitmine väiksega tükkidega, 1 koorem ära vedu, metalltorude eemaldamine. Hästi ka, kui toome veel 1 koorem mulda ja täidame maa-aluse osa +- sirgeks territooriumiga. Kui on soov, siis hind natukene kasvab. Saab maksta ka ilma km. Ootame Teie otsust! |
|||||||||||||||||||||||||
|
|
3 200,0 € Lisandub hinnale | Lisandub hinnale | Ei soovi | 31.07.2025 | Vestlus (0) | ||||||||||||||||||||
Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID22919 ) :
Keskmine hinnang: |
|||||||||||||||||||||||||
|
|
1 880,0 € Hinna sees | Hinna sees | Ei soovi | 01.08.2025 | Vestlus (0) | ||||||||||||||||||||
Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID45731 ) :
Keskmine hinnang: |
|||||||||||||||||||||||||
|
Pakkumise kirjeldus:
Tere
Hinnapakkumine hankes kirjeldatud töödele. |
|||||||||||||||||||||||||
Valdkonnas "Lammutustööd" on 4 aktiivset tööd
Asukoht:
Raplamaa, Kehtna
Aega jäänud:
2p 8h
Tehtud pakkumisi:
28
Asukoht:
Harjumaa
Aega jäänud:
2p 8h
Tehtud pakkumisi:
13
Ehitusfirmade otsingumootoris on 427 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Lammutustööd"