Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
| Hanke lõpp: | L, 12. juuli, 2025 |
| Maakond: | Harjumaa |
| Linn: | Tallinn |
| Tööde lõpp: | P, 27. juuli, 2025 |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tegija poolt |
| Soovin pakkumisi: | Summa kogu projektile |
Välistrepi äärealal on mitmed plaadid pragunenud või murenenud. Kahjustatud plaadid tuleb eemaldada ning asendada uutega. Töömaht hõlmab trepi ääreplaadirea ning osaliselt ka teise rea plaatide eemaldamist ja uute plaatide paigaldust. Kokku vahetatakse välja 38 plaati.
Tööde kirjeldus:
• Eemaldada kahjustatud plaadid kokkulepitud ulatuses.
• Puhastada aluspind kuni betoonini, eemaldades kogu vana plaatimissegu ja lahtised osakesed.
• Teostada hüdroisolatsioonikiht, et vältida niiskusest tingitud kahjustusi (lahtitulek, külmakerked jms).
• Kasutada välistingimustesse sobivat elastset (painduvat) plaatimissegu, mis võimaldab temperatuurimuutustest tingitud liikumisi.
• Paigaldada külmakindlad ja libisemiskindlad kivimassi plaadid.
Plaadid: Milton 29,7 × 29,7 cm (must/hall toon) – hetkel saadaval soodushinnaga K-rauta poes.
https://www.k-rauta.ee/p/plaadid-kivimassi-milton-29-7-cm-x-29-7-cm-must-hall/ee3t?mtd=search-popup&pos=autocoplete&src=lupasearch
• Vuugid täita veekindla vuugitäitega, mis sobib välistingimustesse.
• Trepi ja kõnnitee (asfaltkatte) vahelised ühenduskohad tihendada elastse hermeetikuga, et vältida vee sattumist plaatide alla.
Täiendav info:
Objekt on tööks valmis. Töid teostades tuleb arvestada, et tegemist on korterelamuga – tööde ajal tuleb tagada elanike ohutu liikumine.
Pärast tööde lõpetamist tuleb valminud töö üle anda tellijale korras ja puhastatud kujul – st visuaalselt ja tehniliselt korrektse, kasutusvalmis trepina.
Kristi
Pakkumisi kokku: 1
| Ettevõte | Summa | Vestlus | |||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 860,0 € Hinna sees | Hinna sees | Ei soovi | 12.07.2025 | Vestlus (0) | ||||||||||||||||||||
Ettevõtte lühiinfo (vaata täisprofiili ID58471 ) :
Keskmine hinnang: |
|||||||||||||||||||||||||
|
Pakkumise kirjeldus:
Hind soovitud töö teostamiseks.
Sisaldab soovitud tööd ja materjale. Tuleb arvestada, et selline lappimine ei ole parim variant, seega palume mõistvat suhtumist. Meeldiva koostööni! |
|||||||||||||||||||||||||
Valdkonnas "Plaatimistööd" on 4 aktiivset tööd
Asukoht:
Harjumaa, Tutermaa
Aega jäänud:
10p 10h
Tehtud pakkumisi:
12
Asukoht:
Lääne-Virumaa, Pehka
Aega jäänud:
3p 10h
Tehtud pakkumisi:
5
Ehitusfirmade otsingumootoris on 676 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Plaatimistööd"