+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Vundamenditööd" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Hange on lõppenud!

Võitjaks osutus kasutaja ID 75583

Korraldaja hinnang tehtud tööle

5.0
29.04.2025
Töökiirus: 12345
Kvaliteet: 12345
Hind: 12345

Kiire ja asjalik suhtlus. Väga hea tulemus. Tänud! - Marko M.

Veranda vundament

ID 113269

1004 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 16.04.2025
  • check Võitja valik kuni
    23.04.2025
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: K, 16. aprill, 2025
Maakond: Harjumaa
Muu asula: Tabasalu
Tööde lõpp: K, 30. aprill, 2025
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt
Soovin pakkumisi: Summa kogu projektile

Töö sisu

Vajalik oleks ehitada klaas veranda alla kas post või plaat vundament.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID89323

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 1

Ettevõte Summa Käibemaks Lisatud Vestlus
Kasutaja ikoon ID75583
Pakkuja profiil Väike nool paremale
2 950€ KM lisandub KM lisandub 12.04.2025 Vestlus (6)

Pakkumise kirjeldus:

Tere,

Hinnapakkumine plaatvundamendile:

✅Tänavakivide eemaldamine
✅ Pinnase väljakaeve 200 mm sügavuselt
✅ Geotekstiili paigaldus
✅ 4/16 paekivikillustik koos tihendamisega
✅ Saalungite ehitus ja ehituskile paigaldus
✅ Armeerimine 6 mm armatuurvõrguga
✅ Betoon C25/30, kuni 100mm.
✅ Betoneerimine - viimistlus tellijaga kokkule ... Rohkem

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: private ID75583   10.04.2025 00:21
Tere,
Plaatvundament kindlasti kallim lahendus aga samas saaksite sellega koos ka juba valmis vastupidava põranda.

Soovitame tootjalt uurida, mitu postvundamenti oleks tarvis valada ja millise läbimõõduga – see aitaks meil koostada teile kaks hinnapakkumist: ühe plaadile ja teise postvundamendile.

Kas mingisugune tehnika, näiteks miniekskavaator pääseb aeda sisse? See info on oluline tööde planeerimiseks.

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 13.04.2025 13:24

Tere,

Tootjalt otse veel vastust saanud ei ole. Tootja ütles, et vaiad võiks minna 90 cm sügavusele. Ainuke viis aeda pääseda on aiavärav ja selle laius on 100 cm. Postvundmanedile tuleks siis peale ehitada raam, millele hakkab klaasmaja toetuma. Postid peavad ka olema veranda all, et toestaga veranda põrandat ja sooviks, et see kaetaks niiskuskindla vineeriga. Hiljem saab siis otsustada mis põranda sooviks sinna sisse panna. Postide vahe peaks arvestuslikult olema 100 cm vahedega. vasatvalt siis mõõtudele saab need jooonisele ära jaotada. kui on veel küsimusi, siis vastan heameelega. Marko

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.