Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
Võitjaks osutus kasutaja ID 44127
| Hanke lõpp: | T, 21. jaanuar, 2025 |
| Maakond: | Viljandimaa |
| Linn: | Viljandi |
| Tööde lõpp: | Kokkuleppel |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tegija poolt |
| Soovin pakkumisi: | Summa kogu projektile |
Lammutustööd garaažis ja selle kohal oleval ruumis. Vaja on lammutada garaažis asuv ahi, selle küljes olev kortsen (läheb 2. korrusele välja) ja vahesein (~8m2) (pakun, et see on tuhaplokkidest). Üleval ruumis vaja lammutada telliskivist seinad ümberringi kuni kandvate seinteni - kokku ~50m2. Üleval ruumis samuti põrand (~30m2) eemaldada, betoonini välja. Ühesõnaga ülemine ruum täiesti puhtaks.
Kõik lammutuse käigus tekkiv tuleb ka utiili viia - kivid, selle taga olev soojustus, põrand jms. Ülemises ruumis on vähesel määral juba lammutustöödega alustatud - ka need jäätmed viia utiili. Kivid saab alla loopida korstna lammutusest tekkinud august. Garaaži saab haagisega sisse tagurdada ja jäätmed sinna peale visata (konteinerit tellida ei saa, sest maja ees tänakivid, mis saaksid kahjustada). Läbikäidav trepikoda tuleb pärast tolmuimejaga koristada.
Pakkumisi kokku: 6
| Ettevõte | Summa | Vestlus | ||
|---|---|---|---|---|
|
Pakkuja profiil |
5 500€ Ei ole KMKR | Ei ole KMKR | 19.01.2025 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus:
Lammutustööd, mis hõlmavad järgmisi tegevusi: |
||||
|
Pakkuja profiil |
1 700€ Ei ole KMKR | Ei ole KMKR | 20.01.2025 | Vestlus (0) |
|
Pakkuja profiil |
2 480€ Ei ole KMKR | Ei ole KMKR | 20.01.2025 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus:
Tervist |
||||
|
Pakkuja profiil |
6 000€ Sisaldab KM | Sisaldab KM | 20.01.2025 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: Tere pakkun lammutus tööd koos utiliseerimisega |
||||
|
Pakkuja profiil |
2 600€ Sisaldab KM | Sisaldab KM | 20.01.2025 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: Tervist meje pakkumine sisaldab tööd .jäätmete utiliseerimine on arvete alusel mis saame jäätme jaamast.ette tänades hannes.edu hankel |
||||
|
Pakkuja profiil |
2 500€
|
Ei ole KMKR | 21.01.2025 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus:
Tere, |
||||
Valdkonnas "Lammutustööd" on 2 aktiivset tööd
Asukoht:
Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud:
3p 23h
Tehtud pakkumisi:
5
Asukoht:
Viljandimaa, Viiratsi
Aega jäänud:
12p 23h
Tehtud pakkumisi:
1
Ehitusfirmade otsingumootoris on 431 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Lammutustööd"
Suhtlus oli hea, kokkulepetest peeti kinni, töö sai kiirelt tehtud. Kvaliteedi osas ei oska kurta, aga oleks soovinud, et tolmu levimise vältimiseks oleks rohkem proaktiivsed oldud. Lõpuks jäi töödest minu hinnangul ligi kolmandik ära, sai hinnast ~10% alla. - Jürgen T.