Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Nõustun

Firmade andmebaas: EKSDEK OÜ

Telefon: +372 670 1170
Aadress: Turu 34, Tartu, Tartumaa
E-post: eksdek@eksdek.ee
Koduleht: http://eksdek.ee/kontakt/
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Eksdek-O%C3%9C/560314170647122
Reg. nr: 11910610
KMKR nr: EE101396192

Oleme spetsialiseerunud ERAMUTE, ÄRIHOONETE ja KORTERELAMUTE FASSAADIDE SOOJUSTUS- ja VIIMISTLUSTÖÖDELE. VAJAD FASSAADIDEGA SEOSES ABI VÕI SOOVID KONSULTATSIOONI? Siis saada kontaktid kodulehel oleva vormiga ja võtame ise ühendust!

TEISED KONTAKTID

Sekretär, Renate Kuuslap
Telefon 670 1170
E-mail renate@eksdek.ee
Juhataja, Jaan Kuuslap
Telefon 5663 5578
E-mail jaan@eksdek.ee
Projektijuht, Marko Kuusk
Telefon 5340 7588
E-mail marko@eksdek.ee
Projektijuht, Handri Kuslap
Telefon 5347 7601
E-mail handri@eksdek.ee
Objektijuht, Ergo Lidmets
Telefon 5882 8707
E-mail ergo@eksdek.ee
Eelarvestaja, Marek Parm
Telefon 508 6769
E-mail marek@eksdek.ee

MÄRKSÕNAD

VALDKONNAD

Hinnangutega
ettevõtete andmebaas