Firmade kataloog: TRENDMASTER OÜ

Telefon: +372 5621 5096
Aadress: Kodasema tee 19, Hüüru küla, Saue vald, Harjumaa
E-post: info@trendmaster.ee
Koduleht: www.trendmaster.ee
Reg. nr: 11473948
KMKR nr: EE101241438

Oleme 15-aastase kogemusega ehitajad ja katusepaigaldajad. Väljakutseid võtame vastu meeleldi ja saame hakkama ka kõige keerukamate projektidega. Seega – kui otsid endale ehitajat, kes saab töödega õigel ajal valmis ega anna järele ehituskvaliteedis, siis võta meiega julgelt ühendust!

TEISED KONTAKTID

Tegevjuht, Indrek Koppel
Telefon 5621 5096
E-mail indrek@trendmaster.ee
Projektijuht, Toomas Tammela
Telefon 5666 6604
E-mail toomas@trendmaster.ee
Projektijuht, Janis Üksik
Telefon 518 4333
E-mail janis@trendmaster.ee
Projektijuht / betoonitööd, Sergei Koppel
Telefon 529 5156
E-mail sergei@trendmaster.ee
Projektijuht, Janek Maidla
Telefon 505 5283
E-mail janek@trendmaster.ee
Katusetööde projektijuht, Arnold Koppel
Telefon 527 5149
E-mail arnold@trendmaster.ee

MÄRKSÕNAD

VALDKONNAD

Hinnangutega
ettevõtete andmebaas