Firmade kataloog: OSMO BALTIC OÜ

Telefon: +372 682 7917
Aadress: Läike tee 32/2 Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa
E-post: osmo@osmo.ee
Koduleht: http://www.osmo.ee/epood/epood/
Facebook: https://www.facebook.com/Osmo-Baltic-O%C3%9C-1490538301252743/
Reg. nr: 12278054
KMKR nr: EE101539823

Osmo Baltic OÜ on Osmo Holz und Color GmbH & Co ametlik ainuesindaja Baltikumis. Pakume puidu säilitamiseks LOODUSLIKKE ÕLISID ja VAHASID. Tule külasta meie E-POODI ning vali endale sobivad VIIMISTLUSTOOTED. Kui endal aega napib, siis saad ka põranda ja terrassi paigalduse ning viimistluse meilt. Koostöös leiame parima lahenduse!

TEISED KONTAKTID

Müügiesindaja, Andres Leismann
Telefon 5650 8307
E-mail andres@osmo.ee
Müügiesindaja, Mihkel Sepp
Telefon 5551 7029
E-mail mihkel@osmo.ee
Müügiesindaja Lätis, Agris Ramats
Telefon +371 2944 1888
E-mail agris@osmobaltic.lv
Müügiesindaja Leedus, Maksim Avdejenkov
Telefon +370 6206 8555
E-mail maksim@osmo.lt
Müügisekretär, Julia Kudrjašova
Telefon 682 7917
E-mail julia@osmo.ee
Paigaldusosakond, Mart Ojavee
Telefon 5649 4636
E-mail mart@osmo.ee
Viimistlusosakond, Tõnu Ehalaan
Telefon 600 2696
E-mail osmo@osmo.ee
Juhatuse liige, Mikk Vist
Telefon 5890 4424
E-mail mikk@osmo.ee

MÄRKSÕNAD

VALDKONNAD

Hinnangutega
ettevõtete andmebaas