Firmade kataloog: Karu Katus OÜ

Telefon: +372 644 6258
Aadress: Kopli 72, Tallinn, Harjumaa
E-post: karukatus@karukatus.ee
Koduleht: www.karukatus.ee
Reg. nr: 10102894
KMKR nr: EE100106299

Karu Katus OÜ põhitegevusalaks on teraskatuste tootmine ja müük. Pakutavate toodete hulgas on: terasest katuseprofiilid, terasest seinaprofiilid, terasest kandvadprofiilid, vihmaveesüsteemid, turvaelemendid (lumetõkked, sillad, redeled jpm), lisatarvikud, liistprofiilid (vastavalt kliendi poolt esitatud spetsifikatsioonile), katuseaknad. Küsi kohe parimat pakkumist!

FILIAALID

Tallinna esindus, Kopli 72
Telefon: 523 8965
E-mail: karukatus@karukatus.ee
Rakvere esindus, Rägavere tee 44
Telefon: 5819 1711
E-mail: rakvere@karukatus.ee
Tartu esindus, Ringtee 25
Telefon: 5562 9613
E-mail: tartu@karukatus.ee

TEISED KONTAKTID

Juhataja, Ants Karu
Telefon 503 8630
E-mail ants@karukatus.ee
Tootmisjuht, Ergo Lepp
Telefon 5345 7815
E-mail ergo@karukatus.ee
Ostujuht/müügijuht, Gerd-Rainer Luhalep
Telefon 503 5196
E-mail gerd@karukatus.ee
Piirkona müügijuht (Rakvere esindus), Eve Lünekund
Telefon 5819 1711
E-mail eve@karukatus.ee
Müük ja plekitööd (Tartu esindus), Enar Saar
Telefon 5562 9613
E-mail enar@karukatus.ee

MÄRKSÕNAD

VALDKONNAD

Hinnangutega
ettevõtete andmebaas